Галичина.Інфо

16 листопада у Києві протестуватимуть

16 листопада у Києві буде вельми людно: протестуватимуть проти Податкового і Трудового кодексів.

Плануючи винести на наступний пленарний тиждень засідань Верховної Ради проекти Податкового і Трудового кодексу, можновладці посприяли досягненню домовленостей між середовищами, які беруть участь в організації протестів проти цих документів. Так, 16 листопада до Києва з"їжджаються не лише підприємці з усієї України, але й наймані працівники.
Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України, Конфедерація незалежних профспілок України та Громадянський рух «Відсіч» виступили зі спільним зверненням до Президента, Верховної Ради і Прем’єр–міністра України, в якому заявили про неприйнятність прийняття обох кодексів та пообіцяли в разі їх прийняття розгортати протести й консолідувати народ з усіх регіонів проти тих, хто голосуватиме за ці антинародні документи.

16 листопада підписанти звернення о 9.00 розпочнуть мітинг на Майдані Незалежності, після чого колоною підуть до Верховної Ради.

Не виключено, що до них приєднаються і противники законопроекту "Про мови в Україні", які також виступлять проти Податкового і Трудового кодексів, заручившись підтримкою деяких підприємництких організацій в цьому питанні. Зараз також ведуться переговори про долучення противників законопроекту "Про мови в Україні" до спільних чи узгоджених дій на ці дні, оскільки народний депутат України В. Колісніченко озвучив плани Партії регіонів винести на наступний пленарний тиждень і цей законопроект.

У долучених файлах - надруковані на гроші виступаючих проти Податкового кодексу підприємців листівки, які нині масово поширюють "Відсіч" та підприємницькі організації у Києві та частині регіонів.

Листівки подані як зформатовані, так і в текстових варіантах, аби кожен бажаючий міг самостійно змакетувати її, внісши зміни з урахуванням специфіки свого регіону чи середовища.

Рекомендовано до перегляду:

» » » 16 листопада у Києві протестуватимуть

топ

  Цей день в історії.
  16 вересня:

  1658 — Гетьман України Іван Виговський уклав із Польщею Гадяцький договір.

  1899 — В Галичині створено Національно-демократичну партію.

  1914 — 2500 січових стрільців українського добровольчого легіону у складі австро-угорської армії присягнули на вірність Головній Українській Раді.

  1930 — Польський уряд розпочав проведення так званої пацифікації (насильницького умиротворення) українців у Галичині.

  1987 — Підписаний Монреальський протокол про захист озонового шару Землі.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014