Галичина.Інфо

Музей мистецтва 21 століття в Римі – найгарніша будівля світу

Музей мистецтва 21 століття в Римі – найгарніша будівля світу «Світовий архітектурний фестиваль» – так називається подія, яка належить до найпрестижніших і на яку архітектори чекають із особливим напруженням. Архітектурний фестиваль проводиться раз у 3 роки, його журі підсумовує зроблене, аналізує найновіші архітектурні стилі, дизайн і технічні досягнення, особливо уважно вивчає реалізовані проекти.

Цього року фестиваль відбувся в Барселоні, в місті архітектури Антоніо Ґауді. В категорії «Найгарніший будинок світу» головну нагороду здобув Музей мистецтва 21 століття в Римі, автором проекту якого є нині одна з найвідоміших архітекторів світу Заха Хадід. Народжена в Багдаді, Заха Хадід здобула архітектурну освіту в Лондоні, там також у 1979 році відкрила свою майстерню.

Заха Хадід представляє деконструктивізм в архітектурі, її будівлі немов порушують раціональний порядок, водночас творять максимально органічний, живий ансамбль. Навіть її критики відзначають, що архітектура Хадід співзвучна новим ритмам часу.

Саме так побачило будівлю римського Музею 21 століття і журі: споруда складена з менших споруд – із кубів, ліній і крил, споруд-колон, які разом творять одну цілість, відкриваючи при цьому великі й несподівані можливості використання інтер’єрів. Перемога Захи Хадід підтвердила, що її майстерня нині серед «десятки» світових лідерів. Недарма нова архітектура Захи Хадід сьогодні прикрашає Копенгаген, Дубай, Лондон і Чікаґо, на черзі – Бухарест.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Музей мистецтва 21 століття в Римі – найгарніша будівля світу

топ

  Цей день в історії.
  29 травня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014