Галичина.Інфо

На італійському телеканалі заговорять українською

В Італії запрацював Babel TV – 141-й за ліком канал сателітарного телебачення SKY.
Глядацька аудиторія телеканалу – шість найбільших іноземних громад в Італії: українська, албанська, румунська, марокканська, латиноамериканська і філіппінська.

На Апеннінах живе п’ять мільйонів іноземців. Дирекція каналу має намір полегшити інтеграцію іммігрантів і налагодити діалог між італійцями та вихідцями з інших країн, що осіли на півострові. А ще – подолати гомофобію – неприйняття людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. Babel TV «охрестили» на честь Вавилонської вежі (італійською – la Torre di Babel) – місця, де народилися усі мови світу. Кожній громаді на телеканалі відвели окремий день тижня: понеділок віддали латиноамериканцям, вівторок – румунам, у середу – розважатимуть філіппінців, а у четвер інформуватимуть про ситуацію в країні албанців. У п’ятницю ведучі телеканалу заговорять марокканською, а у суботу – українською. В останній день тижня повторюватимуть найкращі передачі, що виходили впродовж попередніх днів. Керуватиме українською редакцією журналістка Маріанна Сороневич.

Babel TV демонструватиме найрейтинговіші телепрограми, а у рубриці «Кіно з іншого світу» – художні та документальні фільми мовою оригіналу з італійськими субтитрами. Крім того, даватимуть безкоштовні уроки італійської і «сипатимуть» юридичними порадами. Італійські ЗМІ назвали анонсований телевізійний продукт «культурною революцією в інформаційному просторі». Уперше на італійському телеканалі заговорять українською цієї суботи, 13 листопада.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На італійському телеканалі заговорять українською

топ

  Цей день в історії.
  25 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014