Галичина.Інфо

З 1 січня ЄС прийматиме митні декларації на вантажі лише в електронному вигляді

Європейський союз (ЄС) з 1 січня 2011 року вводить нову комп'ютерну систему попереднього митного інформування - New Computerised Transit System (NCTS).

У митні органи країн ЄС необхідно буде подавати декларацію тільки в електронному вигляді, використовуючи "систему контролю імпорту" чи "систему контролю транзиту".

Систему контролю транзиту можна використовувати у випадку, якщо дані будуть подаватися разом з транзитною декларацією або електронною книжкою МДП (TIR carnet).

Час подачі декларації залежить від виду транспорту, в якому переміщаються товари. У разі перевезення вантажу автомобільним транспортом декларація має бути подана не менш ніж за 1 годину до його фактичного прибуття на територію ЄС. При перевезенні залізничним транспортом - за 2 години, при авіаперевезеннях до фактичного відправлення повітряного судна, а при тривалих рейсах - як мінімум за 4 години до прибуття повітряного судна в ЄС.

Книжка МДП - документ, що дає право перевозити вантажі зі спрощенням митних процедур. Документ дійсний в державах, які визнали конвенцію про міжнародне перевезення вантажів.

NCTS - нова комп'ютерна система транзиту, передбачає вхід і обробку декларації транзиту тільки електронним способом. Система буде використовуватися у всіх країнах ЄС і країнах-членах Європейської асоціації вільної торгівлі.

Рекомендовано до перегляду:

» » » З 1 січня ЄС прийматиме митні декларації на вантажі лише в електронному вигляді

топ

  Цей день в історії.
  5 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014