Галичина.Інфо

У ВЕБІНАРАХ УГКЦ ПРОПОНУЮТЬСЯ НОВІ ТЕМИ ОНЛАЙН-СЕМІНАРІВ

У ВЕБІНАРАХ УГКЦ ПРОПОНУЮТЬСЯ НОВІ ТЕМИ ОНЛАЙН-СЕМІНАРІВ «Вебінар, як то кажуть, прикол! Слухаєш собі лекції, і можна це робити всюди, де є Інтернет. Я всім, народ, рекомендую: беріть участь. Греко-католики з доступом до нету просто зобов’язані брати участь:)». Цей лист на Фейсбуці одного з користувачів цієї всесвітньої соціальної мережі після участі у вебінарі УГКЦ, присвяченому історії Церкви, Департмент інформації УГКЦ вибрав як приклад реакції користувачів Інетернету на нову веб-ініціативу цієї Церкви.

У мережі Фейсбук активно обговорюють гострі питання, які піднімалися на онлайн-семінарі УГКЦ, та пропонують теми для наступних вебінарів: «Під час вебінару прозвучало дуже цікаве запитання, про о. Костельника. А саме, наскільки я зрозумів йшлось про книгу "Ultra posse", де є вступна стаття о. Олега Гірника, в якій він дуже проникливо "розібрав" Костельника. Його "восточництво" і католицький модернізм, філософські погляди. А також зміну поглядів після 1946 року. Автор відійшов від стандартних портретів − греко-католицького "демона во плоті" і православного "героя і мученика" і представив Костельника читачу тверезим і холодним поглядом, − пише учасник обговорення вебінару. – Думаю, могла б бути дуже класна серія вебінарів по Костельнику − цікава і католикам і православним».

Третій вебінар УГКЦ з історії Церкви був присвячений ставленню Митрополита Андрея до питання єдності Церков. Його провів директор Інституту історії Церкви УКУ о. д-р Андрій Михалейко. Архівну версію цього онлайн-семінару можна переглянути за цим посиланням: ugcc.org.ua/webinars/2010-11-11.avi (48:23 хв., 28 Мб).

Наступний вебінар о. д-ра Андрія Михалейка відбудеться у віторок, 23 листопада, о 15.00. Він буде присвячений такій контраверсійній темі: «Митрополит Андрей Шептицький в часи німецької окупації. Між толерантністю і опором».

Нагадаємо, що проект вебінарів в УГКЦ розпочався у червні цього року серією семінарів з історії Церкви. Перший онлайн-семінар на тему «Єдність між православними і греко-католиками у богословській візії Патріарха Йосифа (Сліпого)» провів саме о. д-р Андрій Михалейко. Архівну версію першого вебінару можна переглянути за цим посиланням: www.ugcc.org.ua/webinars/2010-06-29.avi (37:05 хв., 26 Мб).

Другий вебінар УГКЦ провів о. Тарас Бублик. Тема онлайн-семінару – «Легалізація УГКЦ у контексті міжконфесійних взаємин в Україні (1988-1991рр.)». Його можна переглянути за цим посиланням: www.ugcc.org.ua/webinars/2010-07-12.avi (35:51 хв., 24,8 Мб).

Вебінари з історії Церкви тепер відбуваються двічі на місяць, поперемінно з вебінарами з біоетики. Другу серію вебінарів, присвячених питанням біоетики, провадить член-кореспондент Папської академії Pro Vita, декан філософсько-богословського факультету УКУ, керівник сертифікованої програми з біоетики «На службі охорони життя» о. д-р Ігор Бойко. Зі вступною інтернет-конференцією з біоетики можна ознайомитися за цим посиланням:www.ugcc.org.ua/webinars/2010-11-02.avi (39:14 хв., 24 Mб).

Подальші онлайн-семінари о. д-ра Ігоря Бойка стосуватимуться ставлення біоетики до питання аборту та духовного зцілення, допоміжних репродуктивних технологій, трансплантації органів та евтаназії. Найближчий вебінар з біоетики на тему: «Види пренатальної діагностики та її медична оцінка» відбудеться 16 листопада о 12.00.

Усіх зацікавлених взяти участь у наступних вебінарах в УГКЦ просять з власної скриньки надіслати на адресу webinar@ugcc.org.ua лист із назвою: Реєстрація на Webinar. У листі потрібно вказати ім’я та прізвище. Перед початком вебінару ви отримаєте на свою електронну адресу посилання для підключення. Лінк буде активний не раніше ніж за 20 хвилин до початку вебінару.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У ВЕБІНАРАХ УГКЦ ПРОПОНУЮТЬСЯ НОВІ ТЕМИ ОНЛАЙН-СЕМІНАРІВ

топ

  Цей день в історії.
  6 грудня:

  2003 — засновано Львівський муніципальний духовий оркестр «Галицькі Сурми».
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014