Галичина.Інфо

На вулиці Львова вийде 5 тисяч підприємців

У понеділок, 15 листопада, об 11.00 біля пам’ятника Т. Шевченку (пр. Свободи) підприємці Львова знову вийдуть на мітинг-протест за відхилення Податкового кодексу Азарова-Тігіпка. Очікується більше 5 тисяч учасників. А вже ввечері від ринку «Галицьке Перехрестя» виїжджатимуть автобуси в супроводі колони таксистів на загальноукраїнський мітинг, повідомили організатори мітингу.

16 листопада львівські ринки, а також багато приватних магазинів, перукарень, аптек страйкуватимуть. На дверях їх торгових точок висітиме надпис: «ЗАЧИНЕНО. Я на акції проти податкового кодексу. Якщо його приймуть, зачинено буде назавжди!». До мітингу в понеділок та вівторкового страйку долучаються й більшість районних центрів Львівщини, інші містечка. Про свою солідарність вже заявили таксисти та перевізники.
Організатори наголошують на загальнодержавному характері страйку та закликають всіх підприємців прийняти у ньому участь.

Вимога залишається незмінною: повністю відхилити проект нового Податкового кодексу та почати працювання над новим, який би враховував зауваження та вимоги власників малого та середнього бізнесу в Україні.

Організатори – Асамблея підприємців малого та середнього бізнесу України, Громадянський рух «Відсіч»

Рекомендовано до перегляду:

» » » На вулиці Львова вийде 5 тисяч підприємців

топ

  Цей день в історії.
  24 вересня:

  1894 — народився Роман Купчинський, Галицький поет, прозаїк, журналіст, композитор, критик, громадський діяч.

  1942 - Генерал-губернатор Г.Франк видав дикрет Декрет про створення Інституту ім. Шевченка у Львові. Зазначалося, що “інститут засновується з метою розвитку і підпорядкування наукових дослідів у галузі українознавства”.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014