Галичина.Інфо

Підприємці готові ініціювати в Україні референдум

Учасники акції протесту підприємців і профспілок, які здійснюють безстрокове пікетування Верховної Ради, і надалі готові до законних, але вже радикальних дій. Координаційна рада страйкому прийняла рішення провести 22 листопада у Києві на вулиці Банковій збір ініціативної групи з метою скликання загальнонаціонального референдуму з дострокового припинення повноважень Верховної Ради України.

"Був узгоджений і підтриманий саме такий план дій, оскільки 16 листопада парламент вніс до проекту Податкового кодексу ряд поправок, які вже виключають компроміс, а зустріч делегації протестуючих з керівником фракції Партії регіонів Олександром Єфремовим закінчилася нічим. Головну вимогу підприємців про необхідність відстрочити прийняття документа та його ґрунтовне доопрацювання, - була категорично відхилена. Ті окремі зміни, які були запропоновані, ми вважаємо лише "заграванням" збоку влади. Вони нікого не влаштовують. Це лише затягування часу", - зазначив керівник Всеукраїнського центру сприяння підприємницької діяльності Олександр Данилюк.

Він вважає, що "шість мільйонів громадян, які залучені у малому бізнесі, здатні за тиждень зібрати три мільйони підписів, необхідних для скликання такого референдуму. І це сьогодні єдиний реальний правовий механізм, який дає змогу відправити парламент у відставку. Всі процедурні моменти чітко виписані у Законі "Про всеукраїнський і місцевий референдуми". Крім того, за перешкодження у реалізації цього права ст. 157 ККУ встановлена кримінальна відповідальність".

"Якщо Президент підпише Податковий кодекс, то відповідна процедура буде ініційована і щодо його перебування на посаді",- акцентував правозахисник.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Підприємці готові ініціювати в Україні референдум

топ

  Цей день в історії.
  7 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014