Галичина.Інфо

24 нових кардинали у Католицькій Церкві

24 нових кардинали у Католицькій Церкві Сьогодні, 19 листопада, молитовною та робочою зустріччю Папи з Кардинальською Колегією у Ватикані розпочинається Консисторія для введення у сан нових кардиналів.

У суботу, 20 листопада, у Ватиканській базиліці святого Петра під головуванням Вселенського Архиєрея буде проведена Прилюдна Консисторія, тобто урочисте введення у сан нових кардиналів з різних країн світу, під час якої Святіший Отець надасть кардинальну гідність 24 ієрархам, імена яких він оголосив під час загальної аудієнції 20 жовтня.

Відбудеться урочисте проголошення їхніх імен, їхнє призначення у сан кардинала-єпископа, кардинала-пресвітера чи кардинала-диякона, вручення їм булли про призначення та кардинальської червоної беретки, колір якої символізує готовність кардиналів пролити за віру свою кров, адже це колір мучеників, колір свідчення віри власним життям. У свою чергу нові кардинали складуть визнання віри, вірності та послуху Вселенському Архиєреєві.

У суботу пополудні у Ватикані буде проведений, так би мовити, «день відкритих дверей», адже вірні матимуть можливість особисто привітати нових кардиналів, а цей прийом проводитиметься у різних залах Апостольського палацу, які звичайно закриті для відвідувань. У неділю, 21 листопада , Святіший Отець відслужить разом з новими кардиналами урочисту Месу, під час якої вручить їм ще одну відзнаку – кардинальський перстень, як знак кардинальської гідності та символ єдності з Папою та Вселенською Церквою.

Рекомендовано до перегляду:

» » » 24 нових кардинали у Католицькій Церкві

топ

  Цей день в історії.
  6 липня:

  1920 - у Львові відбувся перший концерт музичного товарства “Бандурист”.

  1941 - у Львові на зборах громадян для захисту інтересів українських мешканців було створено Українську раду сеньйорів, яку очолив К.Левицький, а почесним главою став митрополит А.Шептицький.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014