Галичина.Інфо

У Львові відбулася Міжнародна педагогічна конференція

У Львівській ОДА 20 листопада відбувся завершальний етап Міжнародної педагогічної конференції. Участь у ній взяли освітяни з Німеччини та Польщі.

Учасників заходу привітав перший заступник голови Львівської ОДА Мирон Янків, який ознайомив присутніх із системою освіти Львівщини. «Львів один з найбільших освітніх центрів України. У нас 1442 загальноосвітніх навчальних закладів. Це найбільша кількість навчальних закладів серед областей України, за чисельність учнів – ми на третьому місці. Серед основних завдань – будівництво, капітальний ремонт шкіл у гірській частині області, а це понад 30% Львівщини. Завершення комп’ютеризації, підключення до мережі Інтернет.

Ми активно співпрацюємо з освітянами Польщі, зокрема, Підкарпатським воєводством. Крім того, що більше 300 наших молодих людей вступило у виші Жешува. Між нашими країнами реалізовується 30 науково-дослідних програм. Ми багато робимо для українсько-польського поєднання.

Налагоджено також співпрацю з більш, як 16 країнами, у тому числі з Німеччиною. Сподіваємося на розвиток цих стосунків», – зазначив М. Янків.

Своєю чергою голова Асоціації європейської освіти та екологічного виховання, директор екологічного центру Ганс Боллінгер розповів про активну співпрацю Німеччини зі школами Дрогобича, зокрема, у реалізації екологічних програм.

Про управління освітою в Україні учасникам розповів начальник Головного управління освіти і науки Львівської ОДА Михайло Брегін.

Також участь у конференції взяли директор комплексу українських шкіл ім. М. Шашкевича м. Перемишля Петро Піпка, директор організаційного відділу кураторії освіти в Ряшеві Марек Конзьолка.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відбулася Міжнародна педагогічна конференція

топ

  Цей день в історії.
  17 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014