Галичина.Інфо

Знайдено раніше невідомі сонати Вівальді

Знайдено раніше невідомі сонати Вівальді Співробітники лондонського Музею безхазяйних речей виявили дві невідомі раніше скрипкові сонати Антоніо Вівальді.

Музичні твори пролежали 270 років у товстій пачці з рукописами, що раніше належала покійному бізнесмену Джеральду Коуку. Після його смерті колекція потрапила в музей. Папери датуються 1715-1725 роками, і сонати Вівальді сусідствували у цих зборах з працями Генделя, Кореллі та Перселла.

Сонати були зараховані в антологію Вівальді, але експерти отримали до них доступ лише після занесення інформації у каталог музею. За словами одного з музикознавців, мелодія сонат проста, і, найімовірніше, вони писалися відомим скрипалем для непрофесіоналів.

Нагадаємо, у жовтні цього року у Національному архіві Шотландії в Единбурзі теж було виявлено загублений твір Вівальді - концерт для флейти Il Gran Mogol ("Великий Могол")

Рекомендовано до перегляду:

» » » Знайдено раніше невідомі сонати Вівальді

топ

  Цей день в історії.
  8 грудня:

  1868 — у Львові засноване товариство «Просвіта».

  1919 — коаліція союзників (члени Антанти) визнала східним кордоном Польщі «лінію Керзона», юридично затвердивши анексію Польщею деяких українських етнічних земель — Холмщини, Підляшшя, Лемківщини та Посяння.

  1963 — розпочав свою роботу Український католицький університет імені святого Климента в Римі.

  2013 — о 18:00 в Києві під час мітингу на Євромайдані повалено пам\'ятник Леніну на Бесарабці.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014