Галичина.Інфо

Знайдено раніше невідомі сонати Вівальді

Знайдено раніше невідомі сонати Вівальді Співробітники лондонського Музею безхазяйних речей виявили дві невідомі раніше скрипкові сонати Антоніо Вівальді.

Музичні твори пролежали 270 років у товстій пачці з рукописами, що раніше належала покійному бізнесмену Джеральду Коуку. Після його смерті колекція потрапила в музей. Папери датуються 1715-1725 роками, і сонати Вівальді сусідствували у цих зборах з працями Генделя, Кореллі та Перселла.

Сонати були зараховані в антологію Вівальді, але експерти отримали до них доступ лише після занесення інформації у каталог музею. За словами одного з музикознавців, мелодія сонат проста, і, найімовірніше, вони писалися відомим скрипалем для непрофесіоналів.

Нагадаємо, у жовтні цього року у Національному архіві Шотландії в Единбурзі теж було виявлено загублений твір Вівальді - концерт для флейти Il Gran Mogol ("Великий Могол")

Рекомендовано до перегляду:

» » » Знайдено раніше невідомі сонати Вівальді

топ

  Цей день в історії.
  24 жовтня:

  1990 — законом УРСР «Про зміни і доповнення до Конституції (Основного Закону)» скасовується ст.6 про керівну роль Комуністичної партії.

  1991 — Верховна Рада проголосила без\'ядерний статус України.

  1997 — помер Петро Дужий, український письменник, з 1944 референт пропаганди УПА, почесний громадянин міста Львова.

  1999 — в Рогатині відкрито пам\'ятник землячці Роксолані, коханій дружині турецького султана Сулеймана I Пишного.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014