Галичина.Інфо

Протести проти Податкового Кодексу тривають

Вже о 9:00 ранку на Майдані стояли від 5 до 7 тисяч чоловік. Кількість людей постійно збільшувалася, і вже об 11:00 близько 80 тисяч чоловік рушили по вул. Інститутській до Адміністрації Президента. Натовп заполонив повністю дорогу і пішохідні зони. Люди продовжують прибувати.

Рясніють таблички з назвами регіонів та населених пунктів України: Львів, Донецьк, Дніпропетровськ, Черкаси, Чернігів, Харків, Волинь, Чернівці, Дрогобич, Ізмаїл, Полтава, Запоріжжя, Кривий Ріг, Корсунь, Путивіль, Білопілля, Крим, Глухів, Ковельчани, Борщів, Новоград-Волинський, Іллінці, Золочівщина, Одеса, Тетіївщина, Трускавець, Краматорськ, Чортків та безліч інших.

Організатори мітингу повідомляють, що у Хмельницьку підприємцям влада створює перешкоди, аби ті не добрались до Києва. Те саме зазначив і голова Асоціації вільних підприємців України Андрій Качинський. Він заявив учасникам мітингу, що у перевізників навіть забирають документи. Також виступив Олесь Доній. Він визначив чотири цілі, які, на його думку, переслідують чиновники: збирати гроші з незаможних людей, створити неконкурентоспроможні умови для малого бізнесу, вибити економічну базу з-під громадянського суспільства, знищити національний культурний рух.

Також мітингувальників було повідомлено, що міліція отримала вказівку не обмежувати дії учасників акції. Хоча до місця проведення мітингу, судячи з усього, скликано ледь не всі київські підрозділи. У тому числі на вул. Городецького стоять автобуси з працівники спецпідрозділу «Беркут», а в підземних переходах стоять міліцейські шеренги.

Учасники акції протесту підприємців очікують до 18.00 відповіді від Адміністрації Президента з приводу ветування ухваленого Податкового кодексу.
Як передає кореспондент УНІАН, про це на мітингу на вулиці Банковій заявив один з організаторів акції протесту.
В іншому разі о 19.00 на Банковій збереться ініціативна група для початку процедури відставки Президента Віктора ЯНУКОВИЧА.
Водночас організатори закликали підприємців зараз розвертати колону і поступово повертатися до Майдану Незалежності, де буде продовжено акцію протесту та очікування відповіді на висунуті владі умови щодо Податкового кодексу.

Інтернет-трансляцяція з Майдану Незалежності обірвалась в той момент, коли там стався конфлікт із міліцією.
Мітингувальників закликали пропустити колону міліції по вулиці Інституцькій.
Трансляція велась із самого початку мітингів в понеділок.
Перед цим, як вона обірвалась, її передивлялися понад 18 тисяч осіб.
Раніше організатори акції заявляли, що українські телеканали проігнорували акції протесту і закликали всіх людей писати повідомлення у суспільні мережі про те, що відбувається.

17:13
Учасники акції протесту на Майдані Незалежності у Києві заявляють, що Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА необхідно відправляти у відставку незалежно від того, ветує він Податковий кодекс чи ні. Про це йшлося під час виступу одного з учасників акції, який сказав: «Незалежно від того, ветує ЯНУКОВИЧ Податковий кодекс чи ні, його треба відправляти у відставку». На ці слова учасники мітингу відгукнулись схвальними вигуками.
Також організатори акції нагадали, що у разі неотримання до 18.00 з Адміністрації Президента відповіді на вимоги о 19.00 мітингувальники вирушать до вулиці Банкової та розпочнуть «процедуру дострокового припинення повноважень чинного глави держави».

18:16
Організатори акції протесту в центрі Києва заявляють, що автомобіль наїхав на учасників мітингу.
Про це було заявлено з трибуни мітингу на Майдані Незалежності. При цьому після наїзду автомобіля сталася невеличка сутичка.
Організатори акції звернулися до правоохоронних органів із закликом не допускати провокацій.

18:28
Підприємці, які беруть участь в акції протесту в центрі Києва проти нового Податкового кодексу, не мають наміру виконувати рішення суду і залишати Майдан Незалежності. Про це вони заявили у відповідь на інформацію про відповідне рішення суду, яку озвучив зі сцени координатор Народного комітету порятунку України Михайло РАТУШНИЙ. «Не підемо! Не підемо!», - вигукують учасники акції протесту.
Нагадаємо, що сьогодні Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов КМДА та заборонив проведення заходів 22-26 листопада в центрі Києва.
Як пояснили в мерії, таке рішення прийнято “у зв’язку з візитами іноземних делегацій з 21 до 24 листопада 2010 року...”.

18:43
Підприємці, які протестують на Майдані Незалежності в Києві, не радять владі залучати проти них міліцію. Про це зі сцени в центрі столиці заявив один з координаторів акції протесту: «Ми не радимо владі кидати на нас міліцію, чіпати народ, бо інакше у вас земля буде горіти під ногами», - сказав промовець.
При цьому він зауважив, що до організаторів акції надійшла інформація про те, що завтра з боку міліції, «переодягненої в іншу форму», будуть вчинені провокації з метою розігнати присутніх на Майдані. В контексті цього організатори заходу закликають його учасників не піддаватися ні на які провокації і виконувати лише те, що їм говоритимуть координатори акції.

19:35
Окремі групи підприємців, які протестують на Майдані Незалежності в Києві, колоною вирушили до Банкової, до Адміністрації Президента. Решта пікетувальників залишається на Майдані.

20:00
Учасники акції протесту підприємців проти нового Податкового кодексу мають намір зібрати 3 млн. підписів для проведення референдуму про розпуск Верховної Ради. Про це вони заявили сьогодні на мітингу біля Адміністрації Президента. Рішення про збір підписів, запропоноване організаторами мітингу, учасники акції підтримали одноголосно. Вони мають намір упродовж тижня зібрати цю кількість підписів і надати інформацію до Центральної виборчої комісії для оголошення референдуму про розпуск Верховної Ради. Зараз мітингувальники залишають вулицю Банкову та попрямують до Майдану Незалежності, де триває мітинг проти підписання нового Податкового кодексу.

21:13
Телеканал ТВі розпочав пряму трансляцію з Майдану Незалежності. Планувалося, що трансляція розпочнеться о 18.30. Незадовго до початку прямої трансляції акції протесту приміщення, в якому розташований телеканал ТВі з невідомих причин тимчасово було відключено від енергозабезпечення.

22:54
Акція протесту на Майдані Незалежності оголошена безстроковою. Про це заявив один із організаторів акції Володимир Дорош. За його словами, акція протесту буде відбуватися доти, доки Податковий кодекс не буде ветовано президентом України. "На четвер планується потужні заходи в Києві і регіонах", - зазначив він, додавши, що підприємці закликатимуть місцеві ради ухвалювати звернення, щодо ветування Податкового кодексу. "Наметове містечко стоятиме до тих пір, поки не буде накладене вето", - наголосив Дорош.
Також організатори вирішили приймати допомогу всіх бажаючих організацій та нарощувати наметове містечко.

00:06
На Майдан Незалежності у Києві приїжджають машини з правоохоронцями, які мають на меті знести наметове містечко. Про це повідомив організатор акції підприємців Євген Шаповаленко. За його словами, до майдану під'їхали чотири автобуси з бійцями "Беркуту" та легкові автомобілі. "Депутати Верхового Ради будуть ночувати в порядку черговості для того щоб цього не сталося (знесення наметів)", - заявив Шаповаленко. До 7 ранку чергувати в наметовому містечку буде депутат від БЮТ Андрій Шкіль. Вранці його змінить інший депутат. Шаповаленко повідомив, що підприємці також будуть захищати наметове містечко.

23.11.2010

00:16
Акція протесту підприємців проти підписання Президентом України Віктором ЯНУКОВИЧЕМ Податкового кодексу буде безстроковою. Про це сьогодні повідомив журналістам керівник прес-центру оргкомітету акції протесту підприємців Володимир ДОРОШ після засідання координаційної ради. За його словами, наметове містечко на Майдані Незалежності залишатиметься до того часу, поки Президент не накладе вето на Податковий кодекс. Крім того, керівник прес-центру зазначив, що у четвер відбудеться ще масштабніша акція проти підписання Податкового кодексу главою держави. В.ДОРОШ також заявив, що організатори залучатимуть до акції студентів. Крім того, він повідомив, що до Києва їдуть протестувальники з Харкова. Організатори акції сподіваються, що кількість учасників мітингів проти підписання Податкового кодексу на Майдан Незалежності зростатиме.

10:26
Підприємці на Майдані Незалежності у Києві продовжують проводити акцію проти підписання Президентом України Віктором ЯНУКОВИЧЕМ Податкового кодексу. Зараз на Майдані під сильним дощем перебуває близько сотні підприємців. Учасники акції продовжують встановлювати намети. У даний час на Майдані Незалежності встановлено сім наметів. Підприємці заявляють, що вони не мають намірів припиняти акцію.

12:48
Представники комунального підприємства “Київблагоустрій” намагалися вручити підприємцям припис щодо знесення наметового містечка на Майдані Незалежності в Києві. За наявною інформацією, вручити документи організаторам акції протесту поки не вдалося, оскільки ті послалися на те, що у них начебто обідня перерва.

14:00
На наметах протестувальників на Майдані Незалежності встановлено таблички “Приймальна народного депутата”. Народні депутати від опозиції, щоб уникнути силової ліквідації наметового містечка , яке розбили на Майдані Незалежності в Києві підприємці, що протестують проти Податкового кодексу, встановили на наметах написи: «Приймальна народного депутата». Водночас як стало відомо зі слів народного депутата Андрія ПАРУБІЯ, всі наметові громадські приймальні належать депутатам Михайлові ВОЛИНЦЮ та Юрію ГРИМЧАКУ, але, як зауважив А.ПАРУБІЙ, він теж готовий встановити на Майдані Незалежності свою громадську приймальну. Як відомо, відповідно до чинного законодавства ніхто не може пошкодити чи знищити майно, котре належить народному депутату.

17:32
Міністерство юстиції ще не відкривало виконавчого провадження за рішенням Окружного адміністративного суду Києва, яким заборонено проводити масові заходи на Майдані Незалежності столиці з 22 по 26 листопада.Відповідним чином виконавча служба поки не може вручити організаторам акції відповідні документи.

20:46
Перевізники Львівщини були масово викликані у ДАІ, де співробітники міліції вимагали від них не надавати транспорт для поїздок підприємців у Київ, в іншому разі правоохоронці пригрозили, що відкликатимуть ліцензії на здійснення пасажирських перевезень. Про це повідомив член національної координаційної ради підприємців України з дострокового припинення повноважень ВР Євген ШАПОВАЛЕНКО, який є куратором протестних акцій у Західному регіоні України. За його словами, працівники ДАІ у письмовій формі намагалися отримати від перевізників розписки про те, що останні не надаватимуть у ніч із 24 на 25 листопада автобуси для виїзду підприємців із Львівської області для участі у Всеукраїнській акції протесту підприємців у Києві біля Верховної Ради України, що запланована на 25 листопада. «Більше того, працівники ДАІ вже забороняють давати автобуси під приватні екскурсійні тури в напрямку Києва», - зазначив Є.ШАПОВАЛЕНКО. Він також повідомив, що перевізники західних областей України вже категорично відмовляються надавати автобуси для виїзду підприємців у Київ, побоюючись адміністративного тиску. Водночас, Є.ШАПОВАЛЕНКО зазначив, що «попри погрози і утиски» підприємці Львівщини закриють свої торговельні точки і зберуться 25 листопада у центрі Львова на мітинг протесту, а до Києва поїдуть ті, хто матиме змогу дістатися власним транспортом або потягом.

21:00
Асоціація фермерів та приватних землевласників України закликала скасувати будь-які обмеження на експорт зерна, що завдають значних збитків сільгоспвиробникам і державі, накласти вето на Податковий кодекс і зберегти мораторій на продаж землі. Опираючись на рішення своїх членів та рішення інших аграрних об’єднань, Асоціація фермерів та приватних землевласників України заявила: у разі ігнорування цих справедливих вимог та інтересів українського селянства АФЗУ 25 листопада 2010 року розпочне роботу з підготовки та проведення всеукраїнських селянських акцій протесту.

21:08
Рівненська міськрада нового скликання на своєму першому засідання ухвалила звернення до Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА з вимогою накласти вето на Податковий кодекс і звільнити з посад його ініціаторів та авторів – прем’єр-міністра Миколу АЗАРОВА, віце-прем’єра Сергія ТІГІПКА і голову Держкомпідприємництва Михайла БРОДСЬКОГО. Спочатку депутати розглянули текст звернення до Президента, запропонований фракцією «Фронту змін», де йшлося лише про необхідність вето В.ЯНУКОВИЧА. Однак згодом, на вимогу депутатів фракцій ВО «Батьківщина» і ВО «Свобода», були ухвалені більш радикальні вимоги до Президента, зокрема, щодо звільнення з посад авторів Податкового кодексу. За це звернення проголосували 47 депутатів. Не брали участі в голосуванні лише представники Партії регіонів. Усього у Рівнераді – 54 депутати.

24.11.2010

09:14
На зустрічі з віце-прем`єром Андрієм Клюєвим було погоджено частину вимог підприємців щодо Податкового кодексу. Про це повідомив голова Союзу захисту підприємництва Сергій Коротич в ефірі 5 каналу. "Є бажання співпраці і є порозуміння, принаймні нас вислухано. Є розуміння чого ми вимагаємо", - зазначив він. "Була зустріч з першим віце-прем`єром. Були передані наші пропозиції. По деяким одразу було знайдене позитивне рішення", - розповів Коротич. Активіст уточнив, що в середу на 11 ранку назначена друга зустріч підприємців, які протестують проти ухвалення Податкового кодексу на Майдані Незалежності, з Клюєвим. "Нас додатково запрошують для обговорення тих питань, по яких одразу не було погоджено", - уточнив він.

11:54
під Кабінетом міністрів України молодіжна громадська організація «Покоління Майдану» провела театралізовану акцію «Сукня для Тігіпка».
На початку акції її учасники винесли ляльку, що зображувала Тігіпка, довкола неї вишикували людей, які грали роль підприємців. Відтак «підприємцям» зв’язали руки, а двоє людей, на спині яких сяяли написи «Податкова інспекція», почали витрушувати їм кишені. Потім, обібравши «бізнесменів», «податківці» підійшли до ляльки Тігіпка, віддали їй честь і рапортували про виконання роботи. Один із «податківців» дістав з течки декілька примірників «Податкового кодексу від Тігіпка», почав підходити до кожного з підприємців, сувати в зуби по одному і ставити їх на коліна. Таким чином, йдеться у повідомленні, учасники акції продемонстрували сутність податкової політики, яка буде проводитися у випадку набуття чинності Податковим кодексом, основним розробником якого є віце-прем’єр з питань економіки Сергій ТІГІПКО. Кульмінацією акції стала передача манекену Тігіпка, на який натягли сукню, до Кабінету міністрів України. “Таким чином учасники акції натякнули С.ТІГІПКУ, що після прийняття такого Податкового кодексу йому варто тікати якнайдалі від гніву підприємців. А щоб залишитися під час втечі непоміченим, ліпше переодягтися в сукню, як це зробив, за легендою, керівник Тимчасового уряду Московії Олексій Керенський під час Жовтневого перевороту”.
«Коли в Петрограді більшовики захопили владу, керівник Тимчасового уряду Керенський втік за кордон, переодягнувшись у жіночу сукню. Якщо почнеться повстання підприємців, то Сергію Леонідовичу теж доведеться «кивати п’ятами» з України, адже після прийняття нового Податкового кодексу його персона стає чи не найбільш ненависною для українських дрібних підприємців, які складають «середній клас» в Україні. Але ми намагаємося бути гуманними і тому даруємо Сергію Леонідовичу сукню, щоб йому, коли настане «година ікс», не довелося б в авральному порядку шукати цей важливий елемент політичного маскування», - іронізує лідер «Покоління Майдану» Богдан КОВАЛЬЧУК.

13:47
Представники влади та підприємців погодили п`ять можливих змін до Податкового кодексу в частині спрощеного оподаткування. Як повідомляє «Дзеркало тижня», посилаючись на джерела у Кабміні, такі домовленості були досягнуті в ході зустрічі підприємців з першим віце-прем`єром Андрієм Клюєвим.
Зокрема, планується:
1) збільшити з 600 до 800 тисяч гривень максимальний щорічний дохід підприємців, які працюють на єдиному податку і використовують касовий апарат;
2) збільшити з чотирьох до п`яти кількість найманого персоналу;
3) відтермінувати на півроку (до 1 липня 2011 року) введення обов`язкового бухгалтерського обліку;
4) ввести амністію за залишками товару на 1 січня;
5) надати право фізичним особам — єдиноподатникам здавати в оренду житлові та нежитлові приміщення при обов`язковій сплаті податку з фізосіб.
Що стосується змін у сфері адміністрування податків і повноважень Податкової адміністрації, то найбільш конфліктні моменти в даний час розглядаються на нараді представників влади у першого заступника голови Адміністрації президента України Ірини Акімової.
За деякою інформацією Андрій Клюєв може зустрітися з підприємцями, які протестують проти прийняття Податкового кодексу на Майдані Незалежності в Києві сьогодні.
Водночас, згідно з повідомленням координатора комітету захисту підприємців у західному регіоні Євген Шаповаленко, подібна зустріч відбудеться, однак у ній братимуть участь ті люди, яких підприємці не уповноважували на такі дії. «З віце-прем`єром зустрічаються ті люди, які не погоджували з підприємцями свої дії», — сказав він.

15:12
Міліція порушила кримінальну справу за фактом перекриття у Києві вулиці Інститутської і Хрещатика під час акції протесту підприємців 22 листопада.
Про це сьогодні на брифінгу повідомив заступник глави МВС України, начальник міліції громадської безпеки Віктор РАТУШНЯК.
«Вчора слідчим відділом Шевченківського райуправління була порушена кримінальна справа за фактом перекриття вулиці Хрещатик і Інститутської», - сказав він, додавши, що кримінальну справу порушено за ст. 293 Кримінального кодексу України (грубе порушення громадського порядку).
Також він вважає, що події, які 22 листопада відбувалися на Хрещатику та Інститутській, де було пошкоджено два приватні автомобілі та сталася сутичка з працівниками правоохоронних органів, могли перерости в більш активну фазу – в масові безлади.
«На щастя, цього не сталося», - зазначив він, наголосивши при цьому, що в жодній заявці, поданій від учасників акції, не було вказано перекриття вулиць.
Саме тому, як зазначив заступник міністра, міліція виставила ланцюг із своїх співробітників, щоб уникнути травмування мітингуючих автомобілями, які проїжджали.
За словами заступника міністра, люди, які пошкодили автомобілі, будуть обов’язково встановлені і притягнуті до відповідальності.

15:48
З 15 листопада набрав чинності спільний наказ Міністерства транспорту і зв’язку та Міністерства внутрішніх справ України, який з метою забезпечення безпеки перевезення пасажирів забороняє з 22.00 до 6.00 маршрути автобусів, що здійснюють нерегулярні пасажироперевезення.
Про це сьогодні на брифінгу в Києві повідомив т.в.о. начальника Держдепартаменту ДАІ МВС України Анатолій ПАВЛОВСЬКИЙ.
Він заявив, що працівники ДАІ не випускали з різних регіонів України 22 листопада виключно ті автобуси, які мали технічні несправності, оскільки останнім часом саме через цю категорію транспортних засобів в Україні сталося кілька ДТП з тяжкими наслідками.

19:23
Організаційний страйковий комітет підприємців зустрівся з представниками дипломатичного корпусу в Україні. В зустрічі взяли участь представники посольств США, Франції, Іспанії, Німеччини, Данії та інших країн Євросоюзу. Під час зустрічі дипломати висловили занепокоєння щодо нестабільної ситуації в Україні, поглибленням соціально-економічної кризи, спровокованої непрофесійної діями уряду, а також браком легітимності влади в Україні, яка відмовляється оголошувати парламентські вибори. У свою чергу представники страйку висловили думку, що такі дії влади провокують серйозне соціальне загострення. Учасники зустрічі також визнали, що ситуація, яка склалася сьогодні в Україні, є найбільш нестабільною за всі роки незалежності, а відсутність бажання влади визнавати свої стратегічні помилки та системне порушення чинного законодавства з боку уряду та Президента призводить до ескалації цієї напруги.
Представники дипломатичних представництв взяли до відома інформацію, отриману від страйкарів, та пообіцяли здійснювати серйозний контроль за дотриманням прав мітингувальників.

21:11
У Луганській області міліція і ДАІ перешкоджають людям, які намагаються виїхати до Києва для участі у Всеукраїнській акції протесту проти нового Податкового кодексу. Як повідомила голова громадської організації «Об`єднання підприємців м. Красний Луч» Ольга МОТІНОВА, минулого тижня підприємці м. Красний Луч замовили 100 залізничних квитків на поїзд «Луганськ-Львів» від станції Дебальцеве до Києва. Щоб дістатися до залізничної станції, підприємці вирішили скористатися своїм власним автотранспортом. Сім невеликих автобусів (по 18 посадочних місць) мали відвезти людей з Красного Луча. Проте на місце відправлення автобусів (готель «Красний Луч») прибула міліція і ДАІ.
«Нам заборонили виїзд. До їхнього приїзду ми встигли відправити кілька автобусів, але ці машини були зупинені ДАІ на трасі. На відстані 30 км від міста о 18.00 в темноті водіїв змусили висадити пасажирів і повертатися до Красного Луча. Підприємцям довелося йти пішки вздовж дороги. Причина, яку нам назвали в ДАІ, - відсутність узгодження на перевезення пасажирів. Для нас незрозуміло, чому ми на цих самих машинах без будь-яких дозволів їздимо до Харкова за товаром, а поїхати до станції не змогли. І людям раптом довелося, майже вночі, виходити з авто на трасі», - розповіла О.МОТІНОВА.
На допомогу підприємцям прийшла профспілка таксистів. Автомобілі забирали людей і відвозили до поїзду. Всупереч всім спробам місцевої влади підприємці міста Красний Луч змогли реалізувати своє конституційне право і взяти участь в акції протесту в Києві, наголосила О.МОТІНОВА.

25.11.2010

09:05
На Майдані Незалежності у Києві підприємці продовжують акцію протесту проти Податкового кодексу. Зараз на головній площі столиці знаходяться близько 1,5 тис осіб. Крім того, ще близько 500 людей підходять до місця проведення акції з боку вулиці Городецького. На даний час триває підготовка до мітингу і на сцені поки що немає промовців, лише грає музика. Навколо Майдану також немає правоохоронців, рух вулицею Хрещатик йде у звичному режимі.

09:34
Підприємці вважають, що домовленості із владою їх роз’єднають. Зокрема, як заявив один з учасників акції протесту на Майдані Незалежності, підприємець Максим МАНЬКОВСЬКИЙ в ефірі ТВі, єдиною вимогою підприємців залишається вето Президента на новий Податковий кодекс: «Вимогою людей, які стоять на Майдані, є вето Президента на Податковий кодекс. Всі інші вимоги недостатні, аби задовольнити підприємців... Декілька розділів кодексу викликають питання у підприємців. Після застосування вето депутати могли б їх знову проголосувати протягом року, спокійно, радячись з підприємцями». М.МАНЬКОВСЬКИЙ вважає, що будь-які інші домовленості призведуть до роз’єднання протестувальників. «Зараз з нами ведуться переговори. Одним обіцяють деякі зміни, іншим… Це все може тільки роз’єднати нас. Ми протестуємо проти моралі, духу цього кодексу. А мораль така: за рахунок малого і середнього бізнесу хочуть «вирішити питання». Політичні, економічні. Замість того, щоб вирішити їх з олігархами, вони хочуть знищити нас. Бо ми - вільні люди. Питання, насправді ж, не в сумі податків, які потрібно платити…», - сказав підприємець.

12:13
Сьогодні оголошено страйк на ринках Харкова.
Із проханням не працювати 25 листопада до всіх підприємців і торговців на ринках звернувся Харківська міська організація Спілки підприємців.
Коментуючи подію, керівник цієї організації Олександр ШАРМАР сказав що підприємці Харкова продовжують наполягати на необхідності застосування вето до Податкового кодексу України: «Ми попросили підприємців не виходити на робочі місця на знак протесту проти ухвалення нинішнього Податкового кодексу». За його словами, сьогодні вдень в центрі Харкова на майдані Свободи скликається мітинг, організатором якого виступає Спілка підприємців. Підтримують акцію обласна профспілка таксистів і Клуб підприємців міста. Підприємці Харківщини вимагатимуть «відставки уряду Миколи АЗАРОВА у повному складі».
«Ми не хочемо, щоб нами правили непрофесіонали і аферисти», - заявив керівник організації.

13:07
Влада блокує веб-трансляцію акції протесту підприємців, яка проходить у Києві на Майдані Незалежності. Про це повідомив член оргкомітету страйкарів Олександр ДАНИЛЮК. «На Майдані Незадежності стоять веб-камери, які наживо транслюють пікет підприємців в Інтернет. Як нам стало відомо, сьогодні з невідомих причин не було передачі сигналу», - сказав він. О.ДАНИЛЮК зазначив, що 22 листопада за веб-трансляцією протестів в Інтернеті спостерігали одночасно 100 тисяч громадян.

13:11
Підприємці прийшли до Адміністрації Президента, де розпочався їхній мітинг протесту проти Податкового кодексу. На вулиці Банковій зібралася значна частина мітингувальників із Майдану Незалежності. Зокрема, протестувальники вимагають від Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА ветувати Податковий кодекс. Але при цьому вони виступають за необхідність переговорів із владою. Прохід до Адміністрації Президента загороджений представниками правоохоронних органів.

14:11
Представники оргкомітету акції протесту підприємців проти підписання Президентом України Віктором ЯНУКОВИЧЕМ Податкового кодексу пішли на переговори до адміністрації глави держави. Як передає кореспондент УНІАН, у складі переговорної групи 8 осіб. Зокрема, до складу переговорної групи входять голова Ради підприємців при опозиційному уряді Оксана ПРОДАН та народний депутат України Михайло ВОЛИНЕЦЬ. Як зазначила журналістам О.ПРОДАН, вони ще не знають, з ким із представників Адміністрації Президента зустрічатимуться.

14:49
Співробітники міліції перекрили рух на вулиці Лютеранській на ділянці поблизу вулиці Банкової біля Адміністрації Президента України. Вони встановили залізні щити як з боку вулиці Хрещатик, та і з боку вулиці Шовковичної, на під’їзді до Банкової. Також фактично на перетині вулиць Банкова та Лютеранська стоїть близько двох десятків міліцейських автобусів та вишикувались близько 200 бійців Внутрішніх військ МВС спецпідрозділу «Барс».

16:30
Президент України Віктор Янукович отримає перші висновки експертної групи з вивчення Податкового кодексу 27 листопада. Про це в ході брифінгу в Адміністрації Президента України повідомила заступник голови Адміністрації Президента України Ірина Акімова. Також вона нагадала, що до завтрашнього вечора з ВР має надійти проект Податкового кодексу, який готується до розгляду в другому читанні. Над проектом працюватиме спеціально створена робоча група в Адміністрації Президента, яка, проаналізувавши даний документ, відзвітує перед Президентом України про можливі недоробки. "Ця група почне працювати з остаточним документом в ту ж хвилину, коли він поступить. Ми працюватимемо і в суботу, і в неділю. Ми постараємося в максимально стислі терміни з врахуванням обсягу цього документа підготувати експертну довідку, на основі якої Президент прийматиме рішення про долю цього документа", - підкреслила І.Акімова. За її словами, на сьогодні по тому документу, який проходив голосування в парламенті, у Президента є глибока заклопотаність, пов'язана з тим чи "гарантується захист прав і свобод громадян в Податковому кодексі, який був прийнятий в парламенті. Чи немає утиску прав і свобод за рахунок розширення прав інших державних органів, і зокрема податкової адміністрації".

16:46
Сьогодні в Запоріжжі на мітинг протесту проти прийняття Податкового кодексу, організованого перед будівлею Запорізької облдержадміністрації, зібралося близько 5 тисяч підприємців - представників малого і середнього бізнесу.

17:02
Частина організаторів акції протесту підприємців не задоволена складом групи переговірників з Адміністрацією Президента. Про це журналістам повідомив представник координаційної ради акції протесту підприємців Володимир ДОРОШ. Він зазначив, що організатори акції протесту планують переглянути склад переговорної групи, «тому що деякі люди підігрують Адміністрації Президента». Відповідаючи на запитання журналістів, він уточнив, що, зокрема, має на увазі голову Ради підприємців при опозиційному уряді Оксану ПРОДАН. В.ДОРОШ зазначив, що зараз до складу переговорної групи підприємців входить 8 осіб. Однак, за його словами, туди частково потрапили “сумнівні кандидатури”. Він також додав, що організатори акцій протесту зберуться і сьогодні або завтра ухвалять рішення щодо складу переговорної групи. В.ДОРОШ зазначив, що підприємці задоволені тим фактом, що перший заступник глави Адміністрації Президента Ірина АКІМОВА вислухала їхні аргументи і вимоги, однак наголосив, що вони не збираються йти на компроміси і, як і раніше, вимагають, аби Президент ветував Податковий кодекс. В.ДОРОШ також сказав, що на сьогодні пікетування Адміністрації Президента закінчено, і додав, що про наступні акції організатори повідомлять пізніше. На даний момент організатори пікетування АП вже розібрали сцену, а частина мітингувальників повернулась на Майдан Незалежності, де продовжується акція протесту.

26.11.2010

Підприємці, які протестують проти підписання Податкового кодексу на майдані Незалежності в Києві, вирішили провести наступну масову акцію протесту 29 листопада, повідомив представник Національної координаційної ради акції Володимир Дорош.
За його словами, які наводить агентство «Українські новини», так вирішили на нараді ради в п’ятницю.
Протягом вихідних акція теж не припинятиметься, але не буде масовою. У наметовому містечку на майдані Незалежності перебуватиме кількасот підприємців, а також деякі народні депутати.
У суботу підприємці, що перебувають на майдані, мають намір приєднатися до вшановування пам’яті жертв Голодомору.
У четвер учасники протесту розглядали можливість провести наступну масову акцію або 30 листопада, або 6 грудня.
Раніше в п’ятницю в Верховній Раді повідомили, що її Голова Володимир Литвин підписав і передав на підпис Президентові Віктору Януковичу ухвалений парламентом Податковий кодекс, а в Адміністрації Президента поінформували, що отримали текст документа і почали аналізувати його, щоб подати голові держави свої висновки.
Учасники протестів підприємців вимагають тільки вето Президента на Податковий кодекс, заявляючи, що його норми практично унеможливлять дрібне і середнє підприємництво.

27.11.2010

10:22
Президент України Віктор Янукович заявляє, що ймовірність ветування Податкового кодексу є великою. Про це глава держави заявив під час зустрічі з підприємцями – учасниками акції протесту, яка триває на майдані Незалежності у Києві.
«Ймовірність накладення вето – велика. Але ми про це зможемо сказати після того, як разом з вами розглянемо питання Податкового кодексу», – наголосив Президент. Як сказав Янукович, йому зрозуміла позиція підприємців, які виступають проти Податкового кодексу.
«Треба, щоб ми з вами разом подивилися в цілому на цю проблему. Я приїхав із прем’єр-міністром. Я його взяв із собою, щоб ми сьогодні домовилися. Поки мої експерти будуть працювати – цей Податковий кодекс тільки учора надійшов до Адміністрації – щоб ви разом із Прем’єр-міністром сіли разом з фахівцями, вашими представниками і подивилися на весь кодекс. Мої експерти попрацюють сьогодні, завтра, післязавтра, поки не закінчать цю роботу», – зазначив Янукович, уточнивши, що до понеділка він матиме з цього питання проміжний результат.
У зв’язку з цим Президент запропонував, щоб у понеділок представники підприємців, а також фахівці Кабінету міністрів, зокрема, автори Податкового кодексу, разом із фахівцями Адміністрації Президента сіли за стіл переговорів з метою доопрацювання кодексу і пошуку спільного рішення для його редагування. Сам Янукович пообіцяв знову зустрітися з учасниками акції протесту в четвер.
Янукович наголосив, що виступає «проти того, щоб кодексом підсилювати адміністративний тиск податкової адміністрації на бізнес». «Якщо там буде будь-яке підсилення, ми його будемо прибирати. Якщо необхідно буде накласти вето – воно буде накладено», – наголосив Президент.
Звертаючись до присутнього на зустрічі Прем’єр-міністра Миколи Азарова, він зауважив, що це саме уряд підготував та ініціював чинну редакцію Податкового кодексу, яка викликала такий резонанс і протести. «Азаров, працюйте! Ось вам громадськість – проводьте громадські обговорення, працюйте», – заявив Віктор Янукович. На це зауваження прем’єр відповів: «Усе, що потрібно змінити, ми змінимо».
Віктор Янукович запевнив підприємців, що відстоюватиме у Верховній Раді ухвалення Податкового кодексу у тій редакції, яка буде опрацьована з урахуванням вимог підприємців і позиції глави держави.21:28
Підприємці закликали українців оголосити одноденний страйк. Про це заявив на брифінгу в Києві координатор акції протесту підприємців Олександр Данилюк, повідомляє прес-служба Всеукраїнського центру сприяння підприємницькій діяльності.
За його словами, загальнонаціональну акцію протесту підприємців, призначену на 29 листопада, необхідно підтримати всьому свідомому працюючому населенню України, в тому числі і працівникам бюджетної сфери. Громадяни повинні оголосити одноденний страйк і позначити цим кроком свою позицію.
"Або парламент і Президент негайно погоджуються на перевибори.., або ми піднімаємо країну і акціями прямої дії повертаємо собі свої законні права", - підкреслив О.Данилюк, коментуючи заяву голови ЦВК Володимира Шаповала про безперспективність з юридичної точки зору ініціативи підприємців про проведення референдуму про дострокове припинення повноважень Верховної Ради, оскільки це, за його словами, не передбачено Конституцією.
О.Данилюк також повідомив, що до України прибуває офіційна делегація Венеціанської комісії на чолі з секретарем комісії паном Томасом Маркетом. Метою візиту є вивчення ситуації щодо реального рівня легітимності української влади після скасування політреформи 2004 р. На думку О.Данилюка, одноденний загальнонаціональний страйк стане найпоказовішим проявом реального ставлення народу до влади і дасть необхідний матеріал для висновків Венеціанської комісії.

30.11.2010

12:51
Президент Віктор Янукович ветував Податковий кодекс.
"Сьогодні я заветував Податковий кодекс", - сказав він журналістам у вівторок в аеропорту "Бориспіль" перед вильотом в Астану на саміт ОБСЄ.
Янукович зазначив, що уряд створив робочу групу по доопрацюванню Податкового кодексу, й зміни до документа можуть бути направлені в парламент уже в четвер.
"Сьогодні урядом створена робоча група, у яку входять представники президента, малого й середнього бізнесу. Сьогодні-завтра група напрацює зміни до Податкового
Відредаговано: admin - 30-11-2010, 22:13
Джерело: zik.com.ua, pravda.com.ua, unian.net
Категорії: решта світу / поспільство
версія для друку

Рекомендовано до перегляду:

» » » Протести проти Податкового Кодексу тривають

топ

  Цей день в історії.
  5 липня:

  1919 - Є.Петрушевич на вимогу С.Петлюри звільнив з посади головнокомандувача Галицької армії генерала О.Грекова і призначив генерала М.Тарнавського, начальником штабу став полковник А.Шаманек.

  1941 - у Кракові німецькою поліцією заарештований і депортований до Берліна С.Бандера. Потім він утримувався під домашнім арештом.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014