Галичина.Інфо

До Тернополя приїде делегація з Любліна

25 листопада до Тернополя прибуде делегація міста Люблін (Республіка Польща). Візит польської делегації присвячений річній співпраці партнерських міст проекту «Міста, що розвиваються – використання польського та українського досвіду у створенні сучасного самоврядування». Цей проект реалізовується в межах Польської програми закордонної допомоги 2010, яка призначається Міністерством закордонних справ Республіки Польща. Під час прес-конференції гості з Любліна розкажуть про напрацювання проекту на прикладі 8 українських міст (в т.ч. Тернополі) щодо вивчення системи місцевого самоврядування в Україні та можливі її зміни в контексті європейських стандартів та вимог.

Рекомендовано до перегляду:

» » » До Тернополя приїде делегація з Любліна

топ

  Цей день в історії.
  25 вересня:

  1914 — бойове хрещення загону Українських Січових Стрільців Семенюка біля Сяноку.

  1921 - член Української військової організації С. Федак у Львові зробив замах на життя голови уряду Польщі Ю. Пілсудського.

  1939 - у Львові керівництво УНДО офіційно припинило діяльність партії. Напередодні подібні рішення ухвалили політичні проводи Української соціал-демократичної партії і Української соціалістично-радякальної партії.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014