Галичина.Інфо

Фільм про Джиммі Хендрікса вийде у 2011 році

Фільм про Джиммі Хендрікса вийде у 2011 році Новий документальний фільм, присвячений американському гітаристу Джиммі Хендріксу, вийде у 2011 році. Основу фільму складуть матеріали, зняті під час двох концертів, які музикант дав у 1969 році в лондонському Альберт-Холлі.

Як повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на портал NME, у стрічку також увійдуть зйомки, що велися під час туру, з яким Хендрікс у тому ж році об'їхав Європу. Глядачі зможуть побачити, як Джиммі роздає автографи, виходить із літаків і поїздів, готується за лаштунками до виходу на сцену.

Передбачається, що документальний фільм про Джиммі Хендрікса випустять у широкий прокат. Є також імовірність, що стрічку випустять на DVD.

Нагадаємо, Джиммі Хендрікс помер у вересні 1970 року у віці 27-ми років. За життя музиканта було випущено три його студійні альбоми.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Фільм про Джиммі Хендрікса вийде у 2011 році

топ

  Цей день в історії.
  10 липня:

  1961 - в місті Вінніпег відбулася перша крайова конференція Організації Українських Націоналістів за кордоном (ОУНз) в Канаді. У прийнятій постанові делегати підтримували ідею утворення Світового Союзу Українців.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014