Галичина.Інфо

Діалог між молодими вченими налагодив міжнародний науковий фестиваль "Litteris et artibus" у Львові

Діалог між молодими вченими налагодив міжнародний науковий фестиваль "Litteris et artibus" у Львові Міжнародний молодіжний науковий фестиваль "Litteris et artibus", що проходить на базі "Львівської політехніки", продовжив конструктивний діалог між інтелектуальною елітою різних країн щодо майбутнього науки та її представників. Фестиваль проходить уже вдруге і залучив сотні молодих вчених з України, Московії, Польщі та інших країн

"Litteris et Artibus" - це низка наукових та освітніх заходів, що мають на меті сприяти формуванню молодої наукової еліти України та стимулювати співпрацю між представниками різних наукових шкіл, - зазначив секретар фестивалю Олександр Березко.

Як повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу, всі матеріали доповідей разом з рецензіями програмного комітету буде розміщено на веб-сайтах відповідних конференцій з можливістю вільного використання.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Діалог між молодими вченими налагодив міжнародний науковий фестиваль "Litteris et artibus" у Львові

топ

  Цей день в історії.
  3 грудня:

  1877 — народився Степан Рудницький, український географ, засновник української наукової географії i географії України.

  1920 — польський сейм ліквідував територіальну окремішність Галичини. Для позначення етнічної території Східної Галичини введено термін «Східна Малопольща», зникли з вживання слова «українець», «український», повернулися «русин», «руський».

  1987 — народився поет, перекладач і есеїст Андрій Любка.

  2004 — Верховний Суд України ухвалив рішення, згідно з яким результати виборів Президента України 21 листопада 2004 року були сфальсифіковані.

  2010 — вночі міліція та спецпідрозділ «Беркут» силоміць демонтували наметове містечко протестувальників проти нового Податкового кодексу України на майдані Незалежності в Києві.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014