Галичина.Інфо

Книжкова премія «Книга року Бі-Бі-Сі-2010» визначила п’ятірку лідерів

До фіналу потрапили такі твори: «Груші в тісті» Юрія Винничука, «Дрозофіла над томом Канта» Анатолія Дністровського, «Музей покинутих секретів» Оксани Забужко, «Ворошиловград» Сергія Жадана та «Століття Якова» Володимира Лиса. Через два тижні одна з цих книг отримає звання «Книга року Бі-Бі-Сі» та грошову премію – 1000 фунтів стерлінгів. Її вручить Надзвичайний та Повноважний посол Великої Британії в Україні пан Лі Тернер.

На конкурс «Книга року Бі-Бі-Сі» цьогоріч українські видавництва подали 32 книги. Взяти участь у змаганні могли прозові твори, написані українською мовою і видані між вереснем 2009-го та вереснем 2010 року.

Обрати кращу із кращих книг року запросили експертне журі: професора УКМА Віру Агеєву, депутата Ольгу Герасим’юк, телеведучого Андрія Куликова, журналіста «Української правди» Ірину Славінську та адміністратора премії, продюсера української служби Бі-Бі-Сі Світлану Пиркало. Торік «Книгою року Бі-Бі-Сі-2009» стала збірка Юрія Іздрика «Таке».

Рекомендовано до перегляду:

» » » Книжкова премія «Книга року Бі-Бі-Сі-2010» визначила п’ятірку лідерів

топ

  Цей день в історії.
  23 жовтня:

  1942 - в табір Белжец (Польща) вивезено 1179 євреїв з Дрогобича, 1020 осіб – з Борислава, 460 – з Самбора, 800 – з Стрия Дрогобицької області.

  1971 - Верховний архієпископ УКЦ кардинал Й.Сліпий під час нарад Ватиканського Синоду єпископів Католицької церкви і в присутності папи Павла VI виступив із промовою в обороні переслідуваної Української церкви, заявивши, що вона понесла величезні жертви, про які у Ватикані ніхто не згадував, оскільки для Ватиканської дипломатії греко-католики УРСР і Польщі стояли на перешкоді.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014