Галичина.Інфо

Вчені виявили у Китаї район, населений нащадками римських легіонерів

Вчені виявили у Китаї район, населений нащадками римських легіонерів Група китайських та італійських вчених виявила генетичне підтвердження древньої легенди про те, що залишки римських легіонів в античні часи добралися до Китаю і залишилися там. Як повідомляє лондонська газета "Дейлі телеграф", дві третини сучасних жителів сіл в районі Лікіань на кордоні з пустелею Гобі мають 56% ДНК європейського походження.

"У цих китайців блакитні та зелені очі, довгий ніс і м'яке волосся, що вже давно давало підставу передбачати наявність у них європейської крові", - пише "Дейлі телеграф".

Згідно з історичними свідченнями, в 53 році до нашої ери римська армія під командуванням Красса була в Малій Азії розбита парфянами. Залишки легіонів тікали на Схід, добравшись до західних районів сучасного Китаю, де і осіли. Зараз вчені знайшли генетичне підтвердження цим хронікам, повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на зарубіжні ЗМІ.

"Ми вважаємо, що можемо довести правдивість легенди і надати нові докази ранніх контактів Китаю і Римської імперії", - заявив один із керівників нинішніх досліджень Юань Хонгенг з нещодавно створеного Центру італійських досліджень Університету Ланьчжоу провінції Ганьсу.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Вчені виявили у Китаї район, населений нащадками римських легіонерів

топ

  Цей день в історії.
  26 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014