Галичина.Інфо

Уряд не поспішає рахувати українців

Кабмін переніс дату проведення Всеукраїнського перепису населення на 2012 рік.

З 1 по 14 грудня 2010 року в Дергачівському районі Харківської області пройде пробний перепис населення. За інформацією Держкомстату України, буде охоплено майже 95 тисяч жителів. Даний регіон обраний тому, що за структурою населення і типами поселень найбільш наближений до структури країни в цілому.

Пробний перепис в Україні повинні були провести ще в 2010 році, а в 2011 році, в країні повинен був пройти Всеукраїнський перепис. Причому дата проведення опитування позначена в спеціальному законі "Про всеукраїнський перепису населення". Але в липні 2010 року, вже через півроку після планованого, але так і не проведеною пробного перепису, Кабмін вирішив зрушити всі терміни опитувань на рік.

При цьому ООН пропонує проводити перепису населення як мінімум раз в десять років. В Україні перший і поки єдиний такий перепис було проведено у 2001 році.

Але в 2012 році Україну чекає не тільки Чемпіонат з футболу, а й весняні місцеві вибори в столиці, а також осінні вибори в український парламент. Так що навряд чи на 2012 рік можна буде назвати спокійним.

Держкомстат зазначає, що на 1 жовтня 2010 року чисельність населення України склало 45,833 млн. осіб. І тільки за вересень вона скоротилася на 9 тисяч 194 людини.

Закон "Про Всеукраїнський перепис населення" передбачає, що участь в ньому обов'язковий.

І українцям, які вирішать проігнорувати опитування, доведеться відповісти за це матеріально: Кодекс про адміністративні порушення за ухилення від участі в переписі передбачає штраф у розмірі від трьох до п'яти неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян - 51-85 гривень.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Уряд не поспішає рахувати українців

топ

  Цей день в історії.
  27 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014