Галичина.Інфо

З грудня візи в Естонію і Латвію видаватимуть у Львові

З грудня 2010 року українці зможуть оформити короткострокові візи для поїздок до Латвії та Естонії не тільки в Києві, а й Одесі, Донецьку, Дніпропетровську, Харкові, Сімферополі та Львові.

Так, вже з 1 грудня громадяни України зможуть подати документи на отримання виїзних документів у Латвію в регіональних офісах компанії Pony Express в Одесі, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Сімферополі та Львові.

Про це заявив Надзвичайний і Повноважний посол Латвійської республіки в Україні Атіс С’янітс у понеділок,

Отримати короткострокову візу для виїзду в Естонію можна буде з 15 грудня, зауважив Надзвичайний і Повноважний посол Естонської республіки в Україні Яан Хейн.

Він зазначив, що це лише додаткова послуга, і всі, хто хоче отримати візу безпосередньо в посольстві в Києві, можуть це зробити.

Керівник департаменту візового сервісу Pony Express (Україна) Тетяна Турчанович повідомила, що компанія приймає документи в українців, перевіряє їх на відповідність і на наступний день відправляє їх експрес-доставкою в посольство.

Весь процес руху документів, за її словами, клієнт може відстежити самостійно. Термін оформлення документів з урахуванням двох днів на доставку – 7 робочих днів. Вартість послуг становить 300 грн.

За словами директора консульської служби посольства Естонії в Україні Ганела Йіке, посольство розраховує в 2010 році видати рекордну кількість віз українцям для поїздок в Естонію – 9,5 тисяч.

«2010 рік буде для естонського посольства найбільшим за кількістю виданих віз. У цьому році ми поб’ємо всі рекорди», – сказав Йіке у понеділок на прес-конференції.

За його словами, кількість відмов українцям в отриманні візи становить 6-7%.

Керівник консульського візового відділу посольства Латвійської республіки в Україні Даце Аракеляна повідомила, що аналогічну кількість віз видасть і посольство Латвії.

Рекомендовано до перегляду:

» » » З грудня візи в Естонію і Латвію видаватимуть у Львові

топ

  Цей день в історії.
  18 серпня:

  1830 — народився Франц-Йозеф, імператор Австро-Угорщини.

  1956 — народився Василь Герасим\'юк, український поет, шевченківський лауреат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014