Галичина.Інфо

Інтерактивний перепис населення

Інтерактивний перепис населення
На грудень 2012 року в Україні заплановано проведення Всеукраїнського перепису населення. Тобто, рівно через два роки, кожен громадянин України матиме змогу задекларувати свою національну приналежність! Так само кожен Галичанин з українським паспортом матиме право на це!

Станом на 1 жовтня 2010 року населення України, згідно даних Держкомстату становило 45 822 214 осіб, в тім числі жителі Івано–Франківської области (у числі 1 380 305), Львівської (2 545 805) та Тернопільської (1 086 020) областей, - таким чином, усього в трьох Галицьких областях - 5 012 130 чоловік (рахуючи населення кількох волинських районів Тернопільської области - близько 173 тисяч та близько 191 тисячі поляків, Московіян, білорусів та инших національностей). Тобто, 4 648 тисяч Галичан (і це не беручи до рахуби Галицьких імігрантів до столиці та инших регіонів, а надто поза межами держави) проживає в Україні - це понад 10%.

Кожен десятий житель України - Галичанин!

Інтерактивний перепис населення


Запланований на грудень 2012-го перепис, згідно діючого законодавства та рекомендацій ООН, мав би відбутись на рік раніше. Однак, відтермінування не гарантує чесного декларування та відсутність фальсифікацій з боку діючих державних інституцій.

Пересвідчитись в цьому автор цього допису мав змогу особисто, коли, невдовзі після перепису 2001 року, отримавши (в зв'язку з виконанням службових обов'язків) доступ до власної облікової картки, в графі національність зауважив запис "українець"! Це яскравий приклад імперської вертикально-орієнтованої дерективної політики центральних виконавчих органів влади. Певен, те ж саме відбудеться і через два роки.

Тому, Галичина.Інфо ініціює інтерактивний перепис населення, взяти участь в якому запрошує усіх свідомих своєї своєї національної приналежності.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Інтерактивний перепис населення

топ

  Цей день в історії.
  21 липня:

  1920 — народився Євстахій Струк, діяч ОУН.

  1941помер Лепкий Богдан, Галицький письменник.

  1944 — радянські війська зайняли міста Бучач, Зборів, Козова.

  1990 — помер кінорежисер Сергій Параджанов.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014