Галичина.Інфо

2011 рік – стане роком співпраці між Західною Україною та Німеччиною

2011 рік планують оголосити роком культурної співпраці між Німеччиною та Західною Україною. Про це сьогодні, 6 грудня, під час брифінгу повідомив надзвичайний і повноважений Посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні Ганс-Юрген Гаймзьот.
Брифінг відбувся за підсумками зустрічі з головою Львівської ОДА Василем Горбалем. «Засідання комісії, яка займається введенням культурних цінностей в Україну, розпочалось сьогодні вранці, і воно є дуже важливим, бо власне Україна і Німеччина мають добрий досвід співпраці у цій галузі», – зазначив Посол.


«Ми будемо шукати співпраці з освітніми і культурними закладами у Львові та в інших містах Західної України», – сказав він. У 2011 році планують запустити «Дойчмобіль» – так званий інформаційний автобус, який курсуватиме Україною і популяризуватиме німецьку мову і культуру.

За словами посла, співпраця між Україною та Німеччиною почалась 20 років тому. За цей час зроблено багато кроків, щоби певні українські культурні цінності повернулись у Німеччину, і ті, які були в Німеччині, повернулись в Україну.

Окрім того, під час зустрічі німецька сторона мала можливість ознайомитися з проектом, який впроваджують у Львові завдяки Німецькому бюро технічної співпраці. Йдеться про реставрацію старої частини Львова. «Напередодні «Євро-2012» Львів має показати усе своє культурне багатство туристам, котрі приїдуть на чемпіонат. Важливо, щоб і самі львів’яни перейнялися проблемою старого Львова», – наголосив Ганс-Юрген Гаймзьот.

Він також додав, що з Василем Горбалем вона розмовляли про економічну, культурну та політичну співпрацю. «На території Львівської області є німецьке підприємство, яке дає роботу понад 6 тис. львів’янам і мешканцям області. Це підприємство працює на українському ринку вже 15 років. Тому усім німецьким фірмам я завжди кажу, що у Львівській області є позитивний клімат для інвесторів», – підсумував Ганс-Юрген Гаймзьот.

Рекомендовано до перегляду:

» » » 2011 рік – стане роком співпраці між Західною Україною та Німеччиною

топ

  Цей день в історії.
  3 грудня:

  1877 — народився Степан Рудницький, український географ, засновник української наукової географії i географії України.

  1920 — польський сейм ліквідував територіальну окремішність Галичини. Для позначення етнічної території Східної Галичини введено термін «Східна Малопольща», зникли з вживання слова «українець», «український», повернулися «русин», «руський».

  1987 — народився поет, перекладач і есеїст Андрій Любка.

  2004 — Верховний Суд України ухвалив рішення, згідно з яким результати виборів Президента України 21 листопада 2004 року були сфальсифіковані.

  2010 — вночі міліція та спецпідрозділ «Беркут» силоміць демонтували наметове містечко протестувальників проти нового Податкового кодексу України на майдані Незалежності в Києві.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014