Галичина.Інфо

Британські археологи виявили в Андах найдревніші реліквії цивілізації інків

Археологи з британських університетів та Британського музею виявили в перуанських Андах найбільші реліквії цивілізації американських інків - три Священних камені предків. Згідно з переказами, знайдені камені здійснювали зв'язок між реальним і потойбічним світом.

Згадки про Священні камені інків містяться в хроніках іспанських завойовників Америки, що відносяться до XVI століття. Вони мали конусоподібну форму і цінувалися дорожче за золото та інші коштовності.
Камені використовувалися інками в найурочистіших випадках, так як через них здійснювався, на їхню думку, зв'язок людей з верховним божеством. Проте до сьогоднішнього дня ніколи не вдавалося виявити ці священні предмети.

Розкопки велися у високогірному містечку Інгапірка Вамінан - на місці, де колись знаходилася церемоніальна майданчик. Камені були закопані на глибині два з половиною метра під жертівником.
"Це справжня наукова і культурна сенсація, мова йде про унікальне відкриття і унікальні об'єкти", - заявив один з учених, які брали участь в розкопках, професор Колін Макеван.
Він повідомив, що знайдені Священні камені представляють собою оброблений особливим чином білий і червоний андезит (це - вулканічна гірська порода, що нагадує граніт).

Рекомендовано до перегляду:

» » » Британські археологи виявили в Андах найдревніші реліквії цивілізації інків

топ

  Цей день в історії.
  3 грудня:

  1877 — народився Степан Рудницький, український географ, засновник української наукової географії i географії України.

  1920 — польський сейм ліквідував територіальну окремішність Галичини. Для позначення етнічної території Східної Галичини введено термін «Східна Малопольща», зникли з вживання слова «українець», «український», повернулися «русин», «руський».

  1987 — народився поет, перекладач і есеїст Андрій Любка.

  2004 — Верховний Суд України ухвалив рішення, згідно з яким результати виборів Президента України 21 листопада 2004 року були сфальсифіковані.

  2010 — вночі міліція та спецпідрозділ «Беркут» силоміць демонтували наметове містечко протестувальників проти нового Податкового кодексу України на майдані Незалежності в Києві.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014