Галичина.Інфо

Названо лауреатів та дипломантів Міжнародного конкурсу юних піаністів імені Ф. Шопена у Львові

Названо лауреатів та дипломантів Міжнародного конкурсу юних піаністів імені Ф. Шопена у Львові Назвав імена переможців Міжнародний конкурс юних піаністів імені Фредеріка Шопена, який проводився у Львові на відзначення 200-річчя з дня народження видатного польського композитора і музиканта. Участь у ньому взяли понад 40 музикантів з України та Польщі, котрі продемонстрували талановиту гру і власне прочитання Шопеніани.

Гран-прі конкурсу здобув Кшиштоф Ксьонжик з Польщі. Музикант отримав і спеціальний приз за краще виконання Ноктюрна Ф. Шопена.

Однією сходинкою поступилися юному полякові українці Маркіян Попіль та Євген Моторенко, якому вручено й відзнаку наймолодшого учасника конкурсу.

Конкурсанти отримали низку спеціальних призів: за краще виконання ноктюрнів, скерцо, мазурок великого Шопена.

Як зазначив ректор Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка Ігор Пилатюк, конкурс розвиватиметься. Наступного року учасники виконуватимуть не лише Шопеніану, але й твори українських та польських сучасних композиторів. Конкурс єднає Україну, адже участь у ньому беруть діти з усіх регіонів країни, єднає українців та поляків.

Так вважає і Генеральний консул РП у Львові Гжегож Опаліньскі. Дипломат відзначив, що протягом поточного року у Львові було проведено багато зустрічей, концертів, конференцій, присвячених видатному композитору. А його апогеєм став конкурс до 200-річчя композитора, в організації якого взяло участь і дипломатичне представництво Польщі.

Членами журі конкурсу виступили провідні фахівці та завідувачі кафедр фортепіано музичних академій України та Польщі.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Названо лауреатів та дипломантів Міжнародного конкурсу юних піаністів імені Ф. Шопена у Львові

топ

  Цей день в історії.
  11 липня:

  1925 — у Львові засновано Українське національно-демократичне об\'єднання.

  1995 - в Івано-Франківську відбулася міжнародна науково-практична конференція "Галичу - 1100 років".
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014