Галичина.Інфо

Віднайдено новий вид бактерій, що поїдають метал

Біолог Антоніо Вентоса з Університету Севільї при дослідженні піднятих з дна моря деталей судна "Титанік", затонулого в Атлантиці при зіткненні з айсбергом, виявив новий вид бактерій, що поїдають метал. Він отримав ім'я Halomonas titanicae.

За даними Вентоса і його колег, які опублікували статтю в британському науковому журналі International Journal of Systematic and Evolutionary Microbiology, бактерії були знайдені на сильно проржавілому шматку металу, піднятого з дна моря експедицією RMS Titanic на місці загибелі трансатлантичного лайнера "Титанік".

Бактерії харчувалися металом корабля на глибині 3800 метрів.

Дослідження вчених показало, що новий вид мікроорганізмів, незважаючи на свою унікальність, виявився на більш ніж 98 відсотків генетично схожим з вже відомим видом бактерій Halomonas neptunia.

Найважливішим плюсом знахідки виявилась швидкість поглинання мікроорганізмами металу. На думку Антоніо Вентоса, відкриття цього виду бактерій ставить питання про безпеку підводних трубопроводів, які можуть стати жертвою бактерій, що поїдають з високою швидкістю метал.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Віднайдено новий вид бактерій, що поїдають метал

топ

  Цей день в історії.
  2 грудня:

  1848 — 53-річний австрійський цісар Фердинанд I був змушений зректися престолу на користь свого 18-річного племінника Франца Йосифа I.

  1951 — народився поет-пісняр Степан Галябарда.

  1991 — незалежність України визнали першими Канада і Польща.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014