Галичина.Інфо

Земля втрачатиме щороку мільйон осіб

Земля втрачатиме щороку мільйон осіб Експерти ООН опублікували черговий прогноз кліматичних умов на планеті. На їхню думку, до 2030 року зміна клімату побічно призведе до смерті 1 млн осіб щорічно, а також збитків для світової економіки у розмірі 157 млрд доларів.

"Зараз ми вступаємо у дуже вразливий етап існування планети і присутності на ній людства.

Ми вже не зможемо утримати потепління нижче рівня 1 градуса за Цельсієм протягом наступних 20 років. Минулого року ми орієнтувалися на 0,7 градуса.

Таким чином, в реальності потепління, швидше за все, складе не менше 1,5-1,7 градусів за Цельсієм", - сказав Салімул Хук, один з авторів доповіді і кліматолог з Іспанії.

За його прогнозами, якщо викиди йтимуть сучасними темпами, то в довгостроковій перспективі слід орієнтуватися на потепління на рівні 3,5-4 градусів.

"Менше ніж через 20 років майже всі країни в світі відчують на собі високу вразливість перед зміною клімату і подальшим розігріванням планети", - йдеться в доповіді.

У прес-повідомленні ООН наголошується, що без "коректування" світ рухається до того, що до 2030 року в результаті зниження доступності їжі, води, різних природних ресурсів і зниження рівня економічного розвитку на планеті гинутимуть близько 1 млн людей щорічно.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Земля втрачатиме щороку мільйон осіб

топ

  Цей день в історії.
  16 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014