Галичина.Інфо

Названо найкращу цифрову фотографію року

Британський журнал Digital Camera оголосив переможця конкурсу цифрових фотографій. Найкращою фотографією 2010 року визнано знімок австралійця Джона Райта, зроблений під водою.

Фотографія зроблена на пляжі міста Голд-Кост. На ній зображено серфера, який виниряє з-під води.

Цей знімок також переміг у категорії Адреналін.

"Більшість моїх фотографій натхненні природою, всім, що пов'язано з океаном і оточує його", - заявив автор знімка.

Як призу Райт отримає 10 000 фунтів стерлінгів.

У категорії Портрет найкращим визнано знімок польського фотографа Анни Боднар Історія Альдони. У категорії Подорожі переміг знімок малайзійця Камарулзамана Руссалі Життя в океані.

Як заявлено на сайті журналу Digital Camera, ця премія є провідною в світі цифрової фотографії, а конкурс - одним з найчисленніших серед існуючих. У 2010 році на конкурсі було представлено 114 тисяч знімків з усього світу, які змагалися у 10 категоріях.

Тим часом розділ громадянської журналістики Я-Корреспондент і LYVE Кyiv Сoncert Сoncept проводять конкурс на найкращий фоторепортаж з живого концерту. Щоб приєднатися до списку конкурсантів, потрібно бути зареєстрованим користувачем Корреспондент.net і з 30 листопада по 8 грудня завантажити на спеціальну сторінку сайту свої фотографії з живого концерту улюбленої групи або виконавця.

Троє учасників-переможців, відібраних редакцією сайту, отримають по два квитки на київський концерт групи Novelle Vague.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Названо найкращу цифрову фотографію року

Цей день в історії.
25 вересня:

1914 — бойове хрещення загону Українських Січових Стрільців Семенюка біля Сяноку.

1921 - член Української військової організації С. Федак у Львові зробив замах на життя голови уряду Польщі Ю. Пілсудського.

1939 - у Львові керівництво УНДО офіційно припинило діяльність партії. Напередодні подібні рішення ухвалили політичні проводи Української соціал-демократичної партії і Української соціалістично-радякальної партії.
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2014