Галичина.Інфо

У Львові пройде міжнародний турнір з художньої гімнастики

У Львові пройде міжнародний турнір з художньої гімнастики 10 – 11 грудня Львівська обласна організація ФСТ «Україна», ДЮСШ «Галеон» проводять 6-й Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Зимова казка».

Такі турніри є дієвим засобом в пропаганді здорового способу життя молодого покоління, виховання юнаків у дусі любові до спорту.

Завдяки зусиллям організаторів останні декілька років про цей турнір заговорили, як про один із сильних і гарних турнірів не тільки наші співвітчизники, але й гості з Європи. Цьому сприяє концепція заходу: чітка організація, хороші умови для учасників, відповідність міжнародним правилам, об’єктивне суддівство, пам’ятні призи. Щороку кількість учасників збільшується, а географія міст і країн учасників розширюється.

Цього року очікуємо понад 150 гімнасток, а також їх представників і суддів. Учасниками турніру стануть представники Польщі (команда з Кракова та Бєльсько-Бяла), дві команди Московії (Москва і Тула), Молдови, Литви та Словаччини. Україну представлятимуть команди Києва, Дніпропетровська, Харкова, Одеси, Кіровограду, Вінниці, Ужгороду та Львова.

організатор турніру, тренер ДЮСШ «Галеон» Галина Кочергіна.

Шостий Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Зимова казка» відбудеться 10 та 11 грудня у Палаці спорту «Галичина» (вул. Керченська,8). Початок та парад-відкриття 10 грудня о 12.00 год., парад-закриття – 11 грудня о 16.00 год.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові пройде міжнародний турнір з художньої гімнастики

топ

  Цей день в історії.
  12 липня:

  1892 — народився письменник та графік Бруно Шульц.

  1921 - у Прикарпатській Україні створено Селянсько-республіканську партію.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014