Галичина.Інфо

8-14 січня у Львові проходитиме перша зимова школа Європейської Християнської Політичної Молодіжної Мережі (ЕСPYN)

8-14 січня у Львові проходитиме перша зимова школа Європейської Християнської Політичної Молодіжної Мережі (ЕСPYN) на тему: «Мораль і політика. Принципи християнської демократії».

Офіційне відкриття міжнародної зимової школи відбудеться 9 січня в конференц-залі готелю "Супутник". У ньому планується участь першого Президента України Леоніда Кравчука, міністра у справах сім’ї, молоді та спорту Равіля Сафіулліна, народних депутатів України Володимира Стретовича (фракція "НУ-НС", Християнсько-Демократичний Союз) і Сергія Головатого (фракція Партії регіонів).

10 січня з публічними лекціями мають намір виступити віце-спікер Верховної Ради України Микола Томенко та лідер парламентської меншості Грузії, голова Християнсько-Демократичного Руху Грузії Гіоргі Таргамадзе.

11 січня запланована зустріч учасників міжнародної школи з мером м. Львова Андрієм Садовим у приміщенні міської ради, а наступного дня – з Кардиналом УГКЦ Блаженнішим Любомиром Гузаром в його резиденції.

12 січня – подіумна дискусія, присвячена моральності в інформаційному суспільстві України, за участі братів Капранових, Оксани Забужко, Сергія Жадана, Любко Дереша, Юрія Прохаська та ін. Модератор – поет Мультфільм Гагарін.

Як стверджують організатори, учасники з близько 20 країн матимуть змогу зблизька поглянути на сучасні політичні тенденції в Україні, дізнатись про позитивні й негативні аспекти різних політичних ідеологій та економічних моделей і визначити вплив постмодернізму на політичну еліту й інформаційне суспільство. Головним акцентом школи є моральні принципи в політичній теорії та практиці.

Українські і європейські політики, представники церков, політичні аналітики і технологи так само, як і прозаїки та поети поділяться своїм бачення місця та ролі моралі в політиці і майбутньому України на європейській політичній арені.

Робоча мова міжнародної школи – англійська. На відкритті буде забезпечено синхронний переклад.

Організатори: Європейська Християнська Політична Молодіжна Мережа (ЕСPYN), ВМГО "Християнсько-Демократичний Союз Молоді" (ХДСМ).

Потрібна акредитація ЗМІ. Телефони – 063-48-80-911, (044) 278-71-93 Е-mail: press.hds@gmail.com Контактна особа – Людмила Бойченко

Рекомендовано до перегляду:

» » » 8-14 січня у Львові проходитиме перша зимова школа Європейської Християнської Політичної Молодіжної Мережі (ЕСPYN)

топ

  Цей день в історії.
  14 серпня:

  1385 — укладено Кревську унію — угоду між Польщею і Великим князівством Литовським, що передбачала об\'єднання цих країн в єдину державу.

  1914 — народився Роман Лиско, священик УГКЦ.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014