Галичина.Інфо

Івано-Франківськ отримає від ЄС 569 тис. євро на розвиток системи управління твердими побутовими відходами

Івано-Франківськ отримає від ЄС 569 тис. євро на розвиток системи управління твердими побутовими відходами На поліпшення екологічного середовища в місті шляхом вдосконалення системи управління твердими побутовими відходами Івано-Франківськ отримає від Європейського Союзу за програмою транскордонного співробітництва 2007-2013 рр.. 569 тис. 220 євро. Таку угоду про надання гранту було підписано вчора 9 грудня в Івано-Франківську.

Ці кошти в рамках підтримки програм прикордонного співробітництва з ЄС замість Івано-Франківська надасть держбюджет, - сказав Богдан Білик (начальник управління економічного та інтеграційного розвитку). Внесок Івано-Франківської міськради в реалізацію проекту складе майже 222 тис. євро.

Під час дії гранту протягом 2011-2012 рр.. в Івано-Франківську будуть закуплені 600 контейнерів для сортування ТПВ та 2 автомобілі для вивезення негабаритного сміття, будуть побудовано 200 нових контейнерних майданчиків для роздільного збору сміття, будуть створені служби єдиного замовника.

Івано-Франківськ отримає від ЄС 569 тис. євро на розвиток системи управління твердими побутовими відходами

Рекомендовано до перегляду:

» » » Івано-Франківськ отримає від ЄС 569 тис. євро на розвиток системи управління твердими побутовими відходами

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014