Галичина.Інфо

Відбувся VІІІ Фестиваль національних культур Львівщини

VІІІ Фестиваль національних культур Львівщини «Всі ми діти твої, Україно!» відбувся 12 грудня 2010 року у Львівському міському Палаці культури ім. Гната Хоткевича.

Захід відбувся за підтримки Львівської ОДА. Від імені голови ЛОДА Василя Горбаля присутніх привітав перший заступник голови ЛОДА Мирон Янків: «Культурне розмаїття, яке розцвітає в умовах демократії, терпимості, соціальної справедливості і взаємної поваги між народами та культурами, є необхідним для забезпечення миру й безпеки на місцевому, національному та міжнародному рівнях. Воно зміцнюється і збагачується завдяки постійним обмінам і взаємодії між культурами. Фестиваль національних культур Львівщини за участю творчих колективів національних спільнот став доброю традицією, він вкотре привітно відкриває двері своїм вірним друзям, даруючи всім хвилини радості та щастя Фестиваль є містком до порозуміння між представниками усіх національностей Львівщини.
Щиро бажаю учасникам і організаторам міцного здоров’я, великих успіхів у всіх творчих звершеннях».

Участь у фестивалі взяли представники громадських об'єднань національних спільнот Львівщини, яких на території області зареєстровано 29. Представники національних спільнот продемонстрували свою самобутню культуру, традиції, музику, спів, танці. Проведення Фестивалю «Всі ми діти твої, Україно!» сприяє реалізації у Львівській області державної політики у сфері міжнаціональних відносин, розвитку національно-культурних традицій національних спільнот, що позитивно впливає на суспільно-культурне життя Львівщини.

У Львівській області проживають представники 106 національностей. Серед них організації азербайджанців, ассірійців, білорусів, вірмен, греків, євреїв, литовців, німців, поляків, ромів, Московіян, словаків, татар, угорців, чехів.

При Львівській ОДА з 1997 року створено Раду представників громадських організацій національних меншин. До складу Ради входять 26 національно-культурних товариств області.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Відбувся VІІІ Фестиваль національних культур Львівщини

топ

  Цей день в історії.
  21 липня:

  1920 — народився Євстахій Струк, діяч ОУН.

  1941помер Лепкий Богдан, Галицький письменник.

  1944 — радянські війська зайняли міста Бучач, Зборів, Козова.

  1990 — помер кінорежисер Сергій Параджанов.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014