Галичина.Інфо

На Прикарпатті вироблятимуть "зелену" електроенергію. Сума інвестицій - 8 млн. євро

Німецька компанія "МТ Energy" планує до серпня 2011року збудувати енергопарк з повним циклом виробництва екологічно чистої електроенергії. Проект реалізовуватимуть в с. Липівка Тисменицького району. Проект передбачає вирощування сільськогосподарської продукції, її переробку та виробнитцтва альтернативних видів палива.

Для вирощування сільськогосподарської продукції в с. Липівка вже виділено 848 га. Заплановано, що буде виділено ще понад 1000 га. Згідно з проекту, електропарк щорічно генеруватиме 20 млн. кВт/год. електричної енергії та вироблятиме 10 тисяч тон біоорганічних добрив. Сума інвестицій - 8 млн. євро.

Меморандум про співпрацю щодо реалізації проекту з виробництва альтернативної електричної енергії підписали представники ТОВ «Агроенерготехнології», ВАТ «Прикарпаттяобленерго», Івано-Франківською торгово-промисловою палатою та Івано-Франківською облдержадміністрацією.
Також в рамках зустрічі підписано контракт на постачання обладнання з представниками чеської компанії «TEDOM».

ТЕДОМ - чеська компанія-виробник когенераційного та енергетичного обладнання. Компанія працює на ринку з 1991 року.
"МТ Energy" - нім. комапнія створена в 2005 році, займається розробкою та веденням проектів з альтернативної енергетики в країнах Балтії та Московії.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Прикарпатті вироблятимуть "зелену" електроенергію. Сума інвестицій - 8 млн. євро

топ

  Цей день в історії.
  2 грудня:

  1848 — 53-річний австрійський цісар Фердинанд I був змушений зректися престолу на користь свого 18-річного племінника Франца Йосифа I.

  1951 — народився поет-пісняр Степан Галябарда.

  1991 — незалежність України визнали першими Канада і Польща.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014