Галичина.Інфо

Марк Цукерберг – людина року

Марк Цукерберг – людина року Засновник найбільшої у світі соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг визнаний “Людиною року-2010″ за версією журналу Time. Про це повідомляється в редакційній статті Time. “За об’єднання між собою понад півмільярда людей, створення нової системи обміну інформацією і просто за те, що він змінив наше життя”, – обґрунтувала вибір Цукерберга людиною року редакція Time.

Найбільшим конкурентом Цукерберга був засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж, який переміг в голосуванні читачів журналу Time. Проте, читацьке голосування носить лише рекомендаційний характер та має на меті популяризацію самого титулу «Людина року». Рішення щодо присудження титулу приймає редакція Time.
Популярність Марка Цукерберга значно зросла після виходу в жовтні 2010 року фільму “Соціальна мережа”, присвяченого історії створення Facebook.

Також, як стало відомо сьогодні, засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг став наймолодшим жителем Каліфорнії, чиє ім'я було занесено в Зал слави штату.

Зал Слави штату п'ять років тому створили діючий губернатор Арнольд Шварценеггер і його дружина Марія Шрівер. До нього заносяться імена чоловіків і жінок, які зробили істотний внесок у процвітання Каліфорнії. Цього року крім інших місця в Залі Слави були удостоєні співачка Барбара Стрейзанд, режисер "Титаніка" і "Аватара" Джеймс Кемерон, а також тенісистка Серена Уїльямс.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Марк Цукерберг – людина року

топ

  Цей день в історії.
  3 грудня:

  1877 — народився Степан Рудницький, український географ, засновник української наукової географії i географії України.

  1920 — польський сейм ліквідував територіальну окремішність Галичини. Для позначення етнічної території Східної Галичини введено термін «Східна Малопольща», зникли з вживання слова «українець», «український», повернулися «русин», «руський».

  1987 — народився поет, перекладач і есеїст Андрій Любка.

  2004 — Верховний Суд України ухвалив рішення, згідно з яким результати виборів Президента України 21 листопада 2004 року були сфальсифіковані.

  2010 — вночі міліція та спецпідрозділ «Беркут» силоміць демонтували наметове містечко протестувальників проти нового Податкового кодексу України на майдані Незалежності в Києві.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014