Галичина.Інфо

На Тернопільщині 15-16 січня відбудеться фестиваль куті та лемківської коляди

На Тернопільщині 15-16 січня відбудеться фестиваль куті та лемківської коляди Місцем проведення обрали територію у Монастирському районі, де ведуться роботи зі спорудження музею під відкритим небом «Лемківське село». Традиційно тут, в урочищі «Бичова», відбувається літній фестиваль лемківської культури.

Учасники та гості зимового свята матимуть нагоду взяти участь у різдвяних дійствах, притаманних лемкам, послухати коляд і поспівати разом із фольклорними колективами Тернопільської та сусідніх з нею областей, побачити обряд «Маланка» і вертеп, покататися на санях, запряжених кіньми.

Родзинкою свята стане фестиваль куті, яку представлять кожен район і господині, залучені до дійства.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Тернопільщині 15-16 січня відбудеться фестиваль куті та лемківської коляди

топ

  Цей день в історії.
  3 грудня:

  1877 — народився Степан Рудницький, український географ, засновник української наукової географії i географії України.

  1920 — польський сейм ліквідував територіальну окремішність Галичини. Для позначення етнічної території Східної Галичини введено термін «Східна Малопольща», зникли з вживання слова «українець», «український», повернулися «русин», «руський».

  1987 — народився поет, перекладач і есеїст Андрій Любка.

  2004 — Верховний Суд України ухвалив рішення, згідно з яким результати виборів Президента України 21 листопада 2004 року були сфальсифіковані.

  2010 — вночі міліція та спецпідрозділ «Беркут» силоміць демонтували наметове містечко протестувальників проти нового Податкового кодексу України на майдані Незалежності в Києві.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014