Галичина.Інфо

Львівські студенти подарували храму іконостас

Львівські студенти подарували храму іконостас У львівському храмі Матері Божої неустанної помочі освятили іконостас, виготовлений першокурсниками Львівської національної академії мистецтв.

Усього в проекті взяло участь 8 студентів. Робота тривала півроку. Іконостас виконаний у кращих традиціях українського ренесансного живопису. Серед представлених ікон у намісному ряді - "Христос і Богородиця", "Святий Юрій", "Архангел Михаїл", "Софія Премудрість Божа", "Український священномученик Омелян Ковч", класичні мальовані Царські врата із Благовіщенням і чотирма Євангелістами, "Таємна вечеря" з празниковим рядом, "Спас Нерукотворний" і "Богородиця Знамення".

За словами ректора вишу Андрія Бокотея, курсової роботи такого рівня ще не представляв жоден курс.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Львівські студенти подарували храму іконостас

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014