Галичина.Інфо

У США ринок інтернет-реклами вперше перевершив "паперового" конкурента

У США ринок інтернет-реклами вперше перевершив "паперового" конкурента За даними дослідницької групи eMarketer, у 2010 році обсяг ринку інтернет-реклами в США вперше в історії перевершить рівень витрат рекламодавців на паперові ЗМІ. Всього у поточному році обсяг онлайн-реклами у США становив 25,8 млрд доларів.

За даними дослідження, у 2010 році обсяги онлайн-реклами у США зросли на майже 14 відсотків, тоді як витрати рекламодавців на традиційні паперові ЗМІ знизилися на 8,2 відсотка до 22,78 млрд доларів. Це означає, що ринок інтернет-реклами вперше за останніх 10 років перевершив свого "паперового" конкурента. На думку аналітиків eMarketer, у 2011 році витрати рекламодавців на "папір" знизяться ще на 6 відсотків до рівня 21,4 мільярда доларів.

Тоді як ринок інтернет-реклами очікує зростання на майже 10,5 відсотків до планки в 28,5 млрд доларів, вважають фахівці. При цьому загальний обсяг рекламного ринку в США у 2010 році зросте на 3 відсотки і становитиме 168,5 млрд доларів.

"Споживачі відмовляються від застарілих паперових носіїв на користь динамічного Інтернету, який надає інформацію в онлайн-режимі", - написав глава eMarketer Джофф Ремсі у корпоративному блозі.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У США ринок інтернет-реклами вперше перевершив "паперового" конкурента

топ

  Цей день в історії.
  10 серпня:

  1498 — англійський король видав дослідникові Джону Каботу нагороду в 10 фунтів за відкриття Канади.

  1876 — в Онтаріо (Канада) зроблений перший у світі міжміський телефонний дзвінок.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014