Галичина.Інфо

Близький Схід і Європу з'єднає сухопутна оптоволоконна система

Близький Схід і Європу з'єднає сухопутна оптоволоконна система Нова сухопутна оптоволоконна система "Regional Cable Network" (RCN) з'єднає Близький Схід і Європу. Кабель завдовжки 7750 км простягнеться від Фуджейри (ОАЕ) через Ер-Рияд (Саудівська Аравія), Амман (Йорданія), Тартус (Сирія), досягне турецького Стамбулу і проляже далі в Європу.

Вартість цього великомасштабного проекту оцінюється приблизно в 500 млн доларів США. Угоду про прокладання системи, найдовшої сухопутної на Близькому Сході, підписали шість найбільших телекомунікаційних регіональних операторів: "Superonline" (Туреччина), "Syrian Telecommunications Establishment" (Сірія), "Jordan Telecom/Orange Jordan" і "Mada-Zain Partnership" (Йорданія), "Mobily" (Саудівська Аравія) і "Etisalat" (ОАЕ). Проект RCN стане першим, який повністю покриє єдиною оптоволоконною мережею весь регіон Перської затоки.

Система RCN, що не має собі рівних за швидкістю, якістю, легкістю оновлення, запасом потужності й надійності, забезпечить широкосмуговий зв'язок для задоволення потреб регіону, зазначив голова створеного телекомунікаційного консорціуму, виконавчий віце-президент "Etisalat" Алі Аль-Амирі. З'єднання з Європою відбуватиметься через більш ніж 15 точок доступу, включаючи Болгарію і кордон Греції з Туреччиною. Пропускна здатність RCN становитиме 12,8 терабит на секунду. Послугами Інтернет-зв'язку завдяки новій оптоволоконній системі зможуть скористатися понад 2 млрд користувачів на Близькому Сході. Повністю резервована схема забезпечить нормальне функціонування системи навіть у разі, якщо один з її операторів відчуватиме перебої із забезпеченням Інтернет-зв'язку. Введення кабелю в експлуатацію заплановане на кінець 2011 року, пише еміратське видання "Галф Ньюз".

Нині близько 75% електронних комунікацій між Європою і Близьким Сходом забезпечують два підводних кабелі, прокладених по дну Середземного моря. Загалом, за даними операторів, близько 95% міжнародного Інтернет-трафіку на сьогодні передається підводними кабелямих, і 5% - через супутникові канали.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Близький Схід і Європу з'єднає сухопутна оптоволоконна система

Цей день в історії.
18 грудня:

2002 — помер Роман Гнатишин, канадський політик буковинського походження.
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2014