Галичина.Інфо

За місяць у лікарні Івано-Франківська почнуть робити операції на серці

За місяць у лікарні Івано-Франківська почнуть робити операції на серці Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня має намір почати робити операції на серці з 2011 року. Про це вчора, 23 грудня, на нараді із працівниками медустанов області заявив головний лікар Івано-Франківська Тарас Масляк.
"Операційну відкриють орієнтовно 20 січня 2011 року", - сказав він.
Зі слів Масляка, операції проводитиме фахівець із Ужгорода. "Вона 18 років пропрацювала ендоваскулярним кардіохірургом", - уточнив головлікар міста.
З його слів, операційну буде обладнано ангіографом вартістю 22 млн гривень. "За держкошти", - уточнив він.
Нагадаємо, управління охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації має намір відкрити реабілітаційний центр для кардіологічних хворих до кінця наступного року, а кардіохірургічне відділення - у березні. Відділення буде розраховано на 20 ліжок, почне працювати на базі відділення малоінвазивної хірургії обласної клінічної лікарні.

Рекомендовано до перегляду:

» » » За місяць у лікарні Івано-Франківська почнуть робити операції на серці

топ

  Цей день в історії.
  26 вересня:

  1941 - З Львівської цитаделі (табору для радянських військовополонених) звільнено першу партію полонених галичан - 1500 осіб.

  1942 - З Тернопільської області депортовано в табір знищення Белжец 4938 євреїв, зокрема з Озерян вивезено 813 осіб, на місці убито 130 осіб, зі Скала – 1625, вбито при вивезенні 30 осіб, з Коралівки – 700, з Мельниці – 1000, з Борщева – 800 осіб.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014