Галичина.Інфо

Сьогодні частина християн святкують Різдво

Сьогодні частина християн святкують Різдво Сьогодні, 25 грудня, західні християни і частина християн східного обряду святкують Різдво Христове.

Перед святом Різдва з посланнями до вірних та церков звернулися патріархи та предстоятелі християн; в їхніх посланнях цього року знову згадано про важкі обставини економічної кризи та її наслідків.

Зокрема Патріарх Константинопольський і Вселенський Варфоломій І наголосив, що "багато з наших друзів та товаришів зазнають жахливих страждань внаслідок теперішньої кризи. Є незліченне число безробітних, нових бідних, молодих людей, чиї мрії обрубано..." Тому, закликає Вселенський Патріарх, "як вірні християни, ми маємо нести всім нашим стривоженим братам і сестрам не лише "хліб насущний", Яким є Христос, що лежить у пеленах у простих яслах у Віфліємі, але й матеріальний хліб виживання і все, що "належить до тілесних потреб" (Якова 2.16)... Нині є час для ясного й точного втілення слів апостола: "Покажіть мені віру свою ділами своїми" (Якова 2.18)".

Папа Римський Бенедикт XVI, Патріарх Заходу, сьогодні виголосить традиційне послання Urbi et Orbi ("Місту і світові").

Ввечері п'ятниці понтифік відслужив різдвяну месу в храмі Святого Петра в Римі. У своїй проповіді Бенедикт XVI закликав до припинення насильства у світі та нагадав вірним про потребу "істинного братства".

До вірних Англіканської церкви та громадян Сполученого Королівства, Канади, Австралії, Нової Зеландії та інших держав, де вона є головою, з різдвяним посланням сьогодні звернеться глава Англіканської церкви королева Єлизавета ІІ.

Глава Української Греко-католицької церкви, Архиєпископ Києво-Галицький Любомир у своєму "Різдвяному привіті" наголошує: "Чому Господь Бог допускає обставини, які є для нас неприємними чи навіть завдають нам великих страждань?... Якби не було голодних - нікого було б годувати, якби не було спраглих - нікого було б поїти, якби не було чужинців - нікого було б прийняти, якби не було хворих чи ув'язнених - нікого було б відвідати".

Як відомо, православні та греко-католики святкують Різдво 7 січня. Вони користуються Юліанським календарем, або новим стилем. Римо-католики, таким чином, відзначають це свято на два тижні раніше.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Сьогодні частина християн святкують Різдво

топ

  Цей день в історії.
  11 липня:

  1925 — у Львові засновано Українське національно-демократичне об\'єднання.

  1995 - в Івано-Франківську відбулася міжнародна науково-практична конференція "Галичу - 1100 років".
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014