Галичина.Інфо

Американці створили гідрогель для швидкого згортання крові

Американці створили гідрогель для швидкого згортання крові Дослідники з Університету Меріленду створили новий синтетичний гель, що згортає кров буквально за хвилини. Гель складається з води і волокнистого полімеру - акриламіду.

Тестуючи гідрогель на вівцях, вченим вдалося видалити кров з легень тварин за дві хвилини, а з печінки - за п'ять хвилин. "У бідних країнах щороку від втрати крові вмирають сотні тисяч людей. Новий гідрогель дасть можливість значно знизити цю кількість", - говорить Кейсі.

На відміну від звичайних, дуже вимогливих до умов зберігання гідрогелей, новий гель стабільний в умовах різких і сильних коливань температур. Крім того, його кінцева вартість не перевищує 10 доларів, тоді як одна порція гідрогелей, які раніше використовувалися, коштує сотні доларів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Американці створили гідрогель для швидкого згортання крові

топ

  Цей день в історії.
  3 грудня:

  1877 — народився Степан Рудницький, український географ, засновник української наукової географії i географії України.

  1920 — польський сейм ліквідував територіальну окремішність Галичини. Для позначення етнічної території Східної Галичини введено термін «Східна Малопольща», зникли з вживання слова «українець», «український», повернулися «русин», «руський».

  1987 — народився поет, перекладач і есеїст Андрій Любка.

  2004 — Верховний Суд України ухвалив рішення, згідно з яким результати виборів Президента України 21 листопада 2004 року були сфальсифіковані.

  2010 — вночі міліція та спецпідрозділ «Беркут» силоміць демонтували наметове містечко протестувальників проти нового Податкового кодексу України на майдані Незалежності в Києві.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014