Галичина.Інфо

"Наймолодшим батьком" у світі став 94-річний індус

"Наймолодшим батьком" у світі став 94-річний індус Зачавши сина у 94 роки, індус Рамаджіт Рагав став найстарішим "молодим батьком" у світі.

Вік Рагава був спеціально перевірений за документами. Його дружині Шакунтале - близько 55 років. Представник медичного персоналу лікарні, де народився син Рагава, вважає: повністю унеможливити стати батьком у такому поважному віці не можна, проте така імовірність досить мала.

Раніше рекорд належав 90-річному батраку Нану Раму Джогі зі штату Раджастан, дружина якого у 2007 році народила йому 22-у дитину. Новий рекордсмен живе у штаті Харьяна на півночі Індії і також досі працює на фермі.

Рекомендовано до перегляду:

» » » "Наймолодшим батьком" у світі став 94-річний індус

топ

  Цей день в історії.
  3 грудня:

  1877 — народився Степан Рудницький, український географ, засновник української наукової географії i географії України.

  1920 — польський сейм ліквідував територіальну окремішність Галичини. Для позначення етнічної території Східної Галичини введено термін «Східна Малопольща», зникли з вживання слова «українець», «український», повернулися «русин», «руський».

  1987 — народився поет, перекладач і есеїст Андрій Любка.

  2004 — Верховний Суд України ухвалив рішення, згідно з яким результати виборів Президента України 21 листопада 2004 року були сфальсифіковані.

  2010 — вночі міліція та спецпідрозділ «Беркут» силоміць демонтували наметове містечко протестувальників проти нового Податкового кодексу України на майдані Незалежності в Києві.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014