Галичина.Інфо

В Івано-Франківську спорудять пам'ятник "Руській трійці"

В Івано-Франківську спорудять пам'ятник "Руській трійці" В Івано-Франківську у Народному домі відбулись громадські слухання щодо визначення місця встановлення в обласному центрі пам’ятника «Руській трійці». Вони призначені за наслідками розгляду клопотання обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури і Національної спілки краєзнавців України про вшанування 200-річчя від дня народження відомого українського письменника, філолога, фольклориста, організатора «Руської трійці» Івана Вагилевича.

В рамках громадських слухань відбулась презентація матеріалів з пропозиціями щодо визначення місця встановлення пам’ятника «Руській трійці» в Івано-Франківську, які згідно із розпорядженням міського голови підготувало управління архітектури і містобудування міськвиконкому. Після детального обговорення із п’яти запропонованих місць шляхом голосування вирішено, що пам’ятник буде споруджено у сквері поруч із медичним університетом.

Рекомендовано до перегляду:

» » » В Івано-Франківську спорудять пам'ятник "Руській трійці"

топ

  Цей день в історії.
  3 грудня:

  1877 — народився Степан Рудницький, український географ, засновник української наукової географії i географії України.

  1920 — польський сейм ліквідував територіальну окремішність Галичини. Для позначення етнічної території Східної Галичини введено термін «Східна Малопольща», зникли з вживання слова «українець», «український», повернулися «русин», «руський».

  1987 — народився поет, перекладач і есеїст Андрій Любка.

  2004 — Верховний Суд України ухвалив рішення, згідно з яким результати виборів Президента України 21 листопада 2004 року були сфальсифіковані.

  2010 — вночі міліція та спецпідрозділ «Беркут» силоміць демонтували наметове містечко протестувальників проти нового Податкового кодексу України на майдані Незалежності в Києві.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014