Галичина.Інфо

У Європі стандартизують мобільні телефони під єдині зарядні пристрої

У Європі стандартизують мобільні телефони під єдині зарядні пристрої Мобільні телефони всіх провідних марок з уніфікованими зарядними пристроями до них можуть з'явитися в Європі вже на початку 2011 року, розраховує Європейська комісія.
У червні 2009 року компанії Nokia, Motorola Mobility, Apple, Samsung, Sony Ericsson і деякі інші погодилися протягом двох років стандартизувати свої мобільні телефони під єдині "зарядки".


Було прийнято рішення, що зарядні пристрої будуть використовувати кабель стандарту micro-USB.

У лютому цього року комісар Євросоюзу з промисловості Гюнтер Верхоген також повідомив, що якщо найближчим часом не буде створено єдина зарядка для всіх мобільних, до виробників телефонів можуть бути вжиті суворі заходи.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Європі стандартизують мобільні телефони під єдині зарядні пристрої

топ

  Цей день в історії.
  23 жовтня:

  1942 - в табір Белжец (Польща) вивезено 1179 євреїв з Дрогобича, 1020 осіб – з Борислава, 460 – з Самбора, 800 – з Стрия Дрогобицької області.

  1971 - Верховний архієпископ УКЦ кардинал Й.Сліпий під час нарад Ватиканського Синоду єпископів Католицької церкви і в присутності папи Павла VI виступив із промовою в обороні переслідуваної Української церкви, заявивши, що вона понесла величезні жертви, про які у Ватикані ніхто не згадував, оскільки для Ватиканської дипломатії греко-католики УРСР і Польщі стояли на перешкоді.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014