Галичина.Інфо

Папа Римський запропонував провести саміт глав світових релігій

Папа Римський запропонував провести саміт глав світових релігій Папа Римський Бенедикт XVI у своєму новорічному зверненні запропонував провести в жовтні 2011 року в Ассизі (Італія) саміт глав світових релігій. Заклик прозвучав через кілька годин після вибуху поблизу християнської церкви в Александрії, що забрав життя 21 людини.

За задумом понтифіка, зустріч має послужити справі миру і віротерпимості. "Я закликаю не піддаватися смутку і слабкості перед погрозами, дискримінацією, несправедливістю і релігійною нетерпимстю, від яких сьогодні особливо страждають християни", - заявив він, виступаючи перед віруючими в соборі Святого Петра.

Він підкреслив, що свобода віросповідання є одним із фундаментальних прав людини, повідомляє УКРІНФОРМ із посиланням на Бі-бі-сі.

Раніше Папа Римський неодноразово висловлював обурення і стурбованість насильством по віношенню до християн у країнах Близького Сходу, особливо в Іраку, що змушує тих залишати краї, де століттями жили їх предки.

Аналогічний саміт відбувся в Ассизі в жовтні 1986 року за ініціативи папи Іоанна-Павла II. У цій "історичній", за словами нинішнього понтифіка, зустрічі, брали участь провідні діячі ісламу й іудаїзму, Далай-лама та архієпископ Кентерберійський.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Папа Римський запропонував провести саміт глав світових релігій

топ

  Цей день в історії.
  8 грудня:

  1868 — у Львові засноване товариство «Просвіта».

  1919 — коаліція союзників (члени Антанти) визнала східним кордоном Польщі «лінію Керзона», юридично затвердивши анексію Польщею деяких українських етнічних земель — Холмщини, Підляшшя, Лемківщини та Посяння.

  1963 — розпочав свою роботу Український католицький університет імені святого Климента в Римі.

  2013 — о 18:00 в Києві під час мітингу на Євромайдані повалено пам\'ятник Леніну на Бесарабці.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014