Галичина.Інфо

У Баку сяє вогнями ялинка з Тернопільщини

У Баку сяє вогнями ялинка з Тернопільщини На центральній площі столиці Азербайджану другий день поспіль сяє 28-метрова штучна ялинка, виготовлена на Тернопільщині.

Змайстрували її спеціалісти тернопільського підприємства "Ялинка України". Вони - єдині в Україні виготовляють стовбурові та каркасні ялинки від чотирьох - до тридцяти метрів висотою. За словами керівника підприємства Віталя Лисого, стовбурова ялинка виглядає як натуральна, однак висота її обмежена - до 22 метрів. Конусний каркас зарекомендував себе як найбільш надійний варіант для вуличних ялинок.

Зелені красуні, змайстровані на Тернопільщині, нині прикрашають новорічні майдани не тільки у Тернополі, але й у Житомирі, Кіровограді, Кременчуці, Дніпропетровську, Донецьку, Миколаєві. А цього року тернопільська ялинка прикрасила центральну площу Баку. Оригінальною продукцією зацікавилися представники ділових кіл Болгарії, Грузії та Білорусі.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Баку сяє вогнями ялинка з Тернопільщини

топ

  Цей день в історії.
  14 серпня:

  1385 — укладено Кревську унію — угоду між Польщею і Великим князівством Литовським, що передбачала об\'єднання цих країн в єдину державу.

  1914 — народився Роман Лиско, священик УГКЦ.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014