Галичина.Інфо

На Тернопільщині спорудять льодовий палац

На Тернопільщині спорудять льодовий палац Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян розповів про будівництво басейнів та льодових палаців сьогодні під час зустрічі із представниками ЗМІ. Голова ОДА повідомив, що уже цього року на Тернопільщині розпочнуть будівництво плавального сучасного басейну вартістю 25 млн. гривень.
"Триває підготовка щодо підписання, я б сказав історичного для нашого краю, документа між Кабміном та Тернопільщиною, а це виділення 150 млн. гривень на соціально-культурний розвиток краю. Ці гроші будуть використані на будівництво садочків, шкіл, лікарень, реконструкцію та ремонт існуючих закладів культури та медицини...
Ми запланували спорудження в області льодового палацу, адже сьогодні на Тернопільщині немає жодного. Я думаю, що спільними зусиллями нам вдасться здійснити усе задумане...".

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Тернопільщині спорудять льодовий палац

топ

  Цей день в історії.
  20 листопада:

  1917 — своїм 3-м Універсалом Українська Центральна Рада проголосила самостійність УНР.

  1943 — під охороною УПА на Волині почалася Перша конференція поневолених Москвою народів, на якій оформлено політичну організацію — Антибільшовицький Блок Народів (АБН).
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014