Галичина.Інфо

На Тернопільщині спорудять льодовий палац

На Тернопільщині спорудять льодовий палац Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян розповів про будівництво басейнів та льодових палаців сьогодні під час зустрічі із представниками ЗМІ. Голова ОДА повідомив, що уже цього року на Тернопільщині розпочнуть будівництво плавального сучасного басейну вартістю 25 млн. гривень.
"Триває підготовка щодо підписання, я б сказав історичного для нашого краю, документа між Кабміном та Тернопільщиною, а це виділення 150 млн. гривень на соціально-культурний розвиток краю. Ці гроші будуть використані на будівництво садочків, шкіл, лікарень, реконструкцію та ремонт існуючих закладів культури та медицини...
Ми запланували спорудження в області льодового палацу, адже сьогодні на Тернопільщині немає жодного. Я думаю, що спільними зусиллями нам вдасться здійснити усе задумане...".

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Тернопільщині спорудять льодовий палац

топ

  Цей день в історії.
  15 липня:

  1410 — відбулася Грюнвальдська битва між військами Тевтонського ордену та об\'єднаними військами Королівства Польського і Великого князівства Литовського, Руського і Жемайтійського.

  1919 - розпочався перехід урядових структур ЗУНР, галицьких біженців та Галицької армії через р. Збруч. УГА нараховувала 12 піших і одну кінну бригади чисельністю біля 50 тис. вояків, на озброєнні яких знаходилось 603 кулемети і 187 гармат. Разом з тиловими частинами Галицьке військо складало близько 85 тис.

  1920 - польський уряд ухвалив ряд постанов “Про проведення земельної реформи в Західній Україні”, згідно з якими земельна реформа проводилася шляхом парцеляції, тобто поділу великих поміщицьких маєтків на невеликі ділянки (парцели) і продажу їх селянам та осадництва, що передбачало утворення окремих садиб (осад). При цьому землею наділялося першочергово польське населення, щоб збільшити його питому вагу в краї.

  1920 - нота уряду ЗУНР до Найвищої Ради Антанти, в якій закликалося визнати державну самостійність Східної Галичини. З цього моменту екзильний уряд на чолі з Є. Петрушевичем повернувся до старої назви “Західно-Українська Народна Республіка”. Концепція державної самостійності Східної Галичини була схвалена трудовою (УНТП), радикальною (УРП) та християнсько-суспільною (УХСП) партіями.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014