Галичина.Інфо

Запаси "льоду", що горить, у Південно-Китайському морі оцінюються в 19,4 млрд тонн

Запаси "льоду", що горить, у Південно-Китайському морі оцінюються в 19,4 млрд тонн За інформацією міністерства природних ресурсів КНР, у Південно-Китайському морі розвідано 11 покладів так званого льоду, що горить. Передбачається, що загальний об'єм природного газу в них становить 19,4 млрд тонн.

Китай почав експерименти з видобутку газу із змерзлого гідраті метану з 1999 року, і вже в 2007 отримав перший зразок. КНР стала четвертою країною, що домоглася таких результатів разом з США, Японією та Індією.

За останні 20 років у світі виявляють дедалі більше метану, що міститься в льдових покладах на дні океану або у вічній мерзлоті. Природний газ, отриманий з такого льоду, може доповнити традиційні джерела органічного палива.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Запаси "льоду", що горить, у Південно-Китайському морі оцінюються в 19,4 млрд тонн

топ

  Цей день в історії.
  15 липня:

  1410 — відбулася Грюнвальдська битва між військами Тевтонського ордену та об\'єднаними військами Королівства Польського і Великого князівства Литовського, Руського і Жемайтійського.

  1919 - розпочався перехід урядових структур ЗУНР, галицьких біженців та Галицької армії через р. Збруч. УГА нараховувала 12 піших і одну кінну бригади чисельністю біля 50 тис. вояків, на озброєнні яких знаходилось 603 кулемети і 187 гармат. Разом з тиловими частинами Галицьке військо складало близько 85 тис.

  1920 - польський уряд ухвалив ряд постанов “Про проведення земельної реформи в Західній Україні”, згідно з якими земельна реформа проводилася шляхом парцеляції, тобто поділу великих поміщицьких маєтків на невеликі ділянки (парцели) і продажу їх селянам та осадництва, що передбачало утворення окремих садиб (осад). При цьому землею наділялося першочергово польське населення, щоб збільшити його питому вагу в краї.

  1920 - нота уряду ЗУНР до Найвищої Ради Антанти, в якій закликалося визнати державну самостійність Східної Галичини. З цього моменту екзильний уряд на чолі з Є. Петрушевичем повернувся до старої назви “Західно-Українська Народна Республіка”. Концепція державної самостійності Східної Галичини була схвалена трудовою (УНТП), радикальною (УРП) та християнсько-суспільною (УХСП) партіями.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014