Галичина.Інфо

Астрономи знайшли останки найдавнішої зірки

Астрономи знайшли останки найдавнішої зірки Учені виявили газ, що залишився після найдавнішої зірки. Як повідомляється на сайті Кембриджського інституту астрономії, отримані дані допоможуть з’ясувати, як у Всесвіті, що спочатку складався з легких елементів, в основному водню й гелію, з'явилися більш важкі - кисень, залізо й вуглець.
Повідомляється, що астрономи з Кембриджу проводили дослідження разом з колегами з Каліфорнійського технологічного інституту.
Так, учені за допомогою світла, випромінюваного квазарами, виявили останки зірки, які утворилися в результаті вибуху, що відбувся в перший мільярд років існування Всесвіту.
Як зазначив керівник проекту Макс Петтіні, кількість вуглецю відносно заліза в хмарі газу була в 35 разів більше, ніж у Сонця.
З його слів, "газ був випущений зіркою в 25 разів більше Сонця, що спочатку складалася лише з водню й гелію".
Ці дослідження, як вважають учені, допоможуть у вивченні так званих "темних століть" - періоду в півмільярда років після Великого вибуху (близько 13,7 мільярда років тому) і до утворення перших зірок. Вивчення цього відрізка часу ускладнюється тим, що газ, що заповнював Всесвіт, не пропускає світло й інфрачервоне випромінювання.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Астрономи знайшли останки найдавнішої зірки

топ

  Цей день в історії.
  3 грудня:

  1877 — народився Степан Рудницький, український географ, засновник української наукової географії i географії України.

  1920 — польський сейм ліквідував територіальну окремішність Галичини. Для позначення етнічної території Східної Галичини введено термін «Східна Малопольща», зникли з вживання слова «українець», «український», повернулися «русин», «руський».

  1987 — народився поет, перекладач і есеїст Андрій Любка.

  2004 — Верховний Суд України ухвалив рішення, згідно з яким результати виборів Президента України 21 листопада 2004 року були сфальсифіковані.

  2010 — вночі міліція та спецпідрозділ «Беркут» силоміць демонтували наметове містечко протестувальників проти нового Податкового кодексу України на майдані Незалежності в Києві.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014