Галичина.Інфо

Астрономи знайшли останки найдавнішої зірки

Астрономи знайшли останки найдавнішої зірки Учені виявили газ, що залишився після найдавнішої зірки. Як повідомляється на сайті Кембриджського інституту астрономії, отримані дані допоможуть з’ясувати, як у Всесвіті, що спочатку складався з легких елементів, в основному водню й гелію, з'явилися більш важкі - кисень, залізо й вуглець.
Повідомляється, що астрономи з Кембриджу проводили дослідження разом з колегами з Каліфорнійського технологічного інституту.
Так, учені за допомогою світла, випромінюваного квазарами, виявили останки зірки, які утворилися в результаті вибуху, що відбувся в перший мільярд років існування Всесвіту.
Як зазначив керівник проекту Макс Петтіні, кількість вуглецю відносно заліза в хмарі газу була в 35 разів більше, ніж у Сонця.
З його слів, "газ був випущений зіркою в 25 разів більше Сонця, що спочатку складалася лише з водню й гелію".
Ці дослідження, як вважають учені, допоможуть у вивченні так званих "темних століть" - періоду в півмільярда років після Великого вибуху (близько 13,7 мільярда років тому) і до утворення перших зірок. Вивчення цього відрізка часу ускладнюється тим, що газ, що заповнював Всесвіт, не пропускає світло й інфрачервоне випромінювання.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Астрономи знайшли останки найдавнішої зірки

топ

  Цей день в історії.
  20 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014