Галичина.Інфо

У 2011 р. кількість інтернет-користувачів ШСД у світі подвоїться

У 2011 р. кількість інтернет-користувачів ШСД у світі подвоїться Кількість користувачів широкосмугового мобільного доступу до інтернету в світі подвоїться протягом 2011 року і досягне мільярда осіб, повідомила в опублікованому у вівторок прогнозі одного із найбільших виробників телекомунікаційного обладнання - компанія Ericsson.

Ericsson припускає, що лідером за кількістю користувачів мобільного широкосмугового доступу до інтернету (ШСД) стане Південно-Східна Азія, де сконцентруються близько 400 мільйонів споживачів послуги мобільного ШСД. У Європі та Північній Америці до кінця року налічуватиметься приблизно по 200 мільйонів користувачів мобільного ШСД.

Основною причиною зростання кількості абонентів мобільного ШСД у 2011 році залишиться піднесення ринку смартфонів, ноутбуків та планшетних комп'ютерів. Однак помітний вплив спричинить і розвиток самих мереж мобільного зв'язку.

Підвищення якості та швидкості роботи мобільних широкосмугових мереж зробить їх більш придатними для перегляду потокового відео, що, на думку Ericsson, зацікавить ТБ, а також залучить компанії, що надають і використовують сервіси відеоспостереження.

Довгострокові прогнози Ericsson зводяться до того, що до 2015 року в світі буде вже більш як 3,8 мільярда користувачів широкосмугового мобільного інтернету, підключених до мереж 3G і 4G, які забезпечують швидкість передачі даних 21 Мбіт за секунду і вище.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У 2011 р. кількість інтернет-користувачів ШСД у світі подвоїться

топ

  Цей день в історії.
  22 вересня:

  1939 - У Винниках, об 11.00 підписано угоду між командуванням польського гарнізону у м. Львові і радянськими військовим командуванням про передання м. Львова Червоній армії. О 14.00 польські війська почали складати зброю, о 15.00 з’єднання 2-го кавалерійського корпусу у пішому строю сумісно з танками 24-ї, 38-ї та 10-ї танкових бригад вступили у місто. Пункт 8 підписаної польською і радянською сторонами угоди гарантував офіцерам польської армії особисту свободу і недоторканість їхнього особистого майна, право на виїзд до зарубіжних країн. Ці умови не було виконано: при виході з міста обеззброєні колони поляків були оточені частинами Червоної армії і НКВС та відправлені до концтаборів.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014