Галичина.Інфо

Астрономи опублікували найбільш деталізоване зображення Всесвіту

Астрономи опублікували найбільш деталізоване зображення Всесвіту У рамках Слоановського цифрового огляду неба (SDSS) астрономи опублікували найбільш деталізоване зображення неба на сьогоднішній час.

Нова порція інформації охоплює 5200 квадратних градусів небесної сфери (повна площа небесної сфери становить 41253 квадратних градусів). Ці дані, зведені з попередніми, дали змогу вченим отримати карту площею 14555 квадратних градусів, тобто понад третину небесної сфери.

Дозвіл отриманої "фотографії" становить понад терапіксель (тобто містить більш як трильйон пікселів). Кожний піксель несе інформацію про невеликий фрагмент неба відразу в п'ятьох діапазонах, включаючи інфрачервоний і ультрафіолетовий. До зображення додається каталог з більш як 500 мільйонами нових об'єктів, виявлених при складанні карти, повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на офіційний сайт проекту.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Астрономи опублікували найбільш деталізоване зображення Всесвіту

топ

  Цей день в історії.
  21 вересня:

  1915 - У Львові під проводом голови товариства І.Кивелюка відбулося перше після звільнення міста від російської окупації засідання Головного виділу “Просвіти”, присвячене відновленню та розгортанню її діяльності.

  1929 - У Львові пройшли урочистості у зв’язку з 35-ти річчям заснування товариства “Сокіл-Батько”.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014