Галичина.Інфо

Друзі мають генетичні схожості - дослідження

Друзі мають генетичні схожості - дослідження Вчені Каліфорнійського університету (США) дійшли висновку, що люди, які перебувають у дружніх стосунках, мають генетичні схожості, що може бути виправдане з точки зору еволюції і виживання.

Фахівці проаналізувала варіації в шести генах приблизно 5000 добровольців, які взяли участь у двох незалежних генетичних дослідженнях. Після статистичного обліку можливої генетичної схожості учасників за рахунок їхньої статі, раси, віку і ймовірного споріднення, автори дослідження змогли показати, що люди, що перебувають у дружніх стосунках, схильні мати одні й ті ж варіації в гені DRD2. Крім того, у друзів спостерігається, як правило, більше генетична різноманітність гену CYP2A6.

Обидва гени, за словами вчених, пов'язані з соціальною поведінкою людини, варіації DRD2 відображають схильність їх власника до алкоголізму. Ген CYP2A6 пов'язаний з так званою соціальною відкритістю його власника.

За словами експертів, зближення людей, що мають однакові варіації DRD2, може бути обрунтоване з еволюційної точки зору і з точки зору виживання. При цьому дружба людей з підвищеною варіабельністю гену CYP2A6, на думку авторів статті, вкладається в уявлення про те, що протилежності притягуються.

Водночас, багато фахівців у галузі генетики незадоволені наданими вченими доказами виявленого взаємозв'язку між генами людей та їхнім соціальним оточенням. Основна критика полягає в тому, що вченими був вивчений дуже маленький набір генів для того, щоб проводити паралелі і шукати соціальні взаємозв'язки на його основі.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Друзі мають генетичні схожості - дослідження

топ

  Цей день в історії.
  17 вересня:

  1920 — Дієва армія УНР зайняла Борщів, Гусятин, Теребовлю та Чортків.

  1939 — Радянська Червона армія вторглася на територію Польщі, анексовано Східну Галичину, Волинь та Західне Поділля.

  1989 — У Чернівцях розпочався І Республіканський фестиваль української пісні «Червона рута».

  1993 — Останні підрозділи російських (кол. радянських) військ залишили територію Республіки Польща.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014