Галичина.Інфо

10-річчя служіння Блаженнішого Любомира

10-річчя служіння Блаженнішого Любомира У найближчі вихідні – 22-23 січня Українська Греко-Католицька Церква буде святкувати 10-річчя служіння Блаженнішого Любомира, Верховного Архиєпископа Києво-Галицького. Головними урочистими подіями цих святкувань є Різдвяна просфора Глави УГКЦ, яка відбудеться 22 січня у приміщенні Міжнародного виставкового центру, та урочиста Архиєрейська Божественна Літургія, що буде відслужена 23 січня у храмі Святого Василія Великого. Літургія розпочнеться о 10.00.
Гарним доповненням цих урочистих подій стане презентація третьої аудіокниги Блаженнішого Любомира «Дорога до Бога» та збірника цитат Глави УГКЦ «Бути людиною». Презентація розпочнеться о 15.30 і відбудеться у приміщенні Міжнародного виставкового центру.

Випуск третьої аудіокниги Блаженнішого Любомира здійснила мультимедійна студія «Свічадо». Як і попередні видання цієї серії, «Дорога до Бога» складається з двох дисків і укладена у формі інтерв’ю. Цього разу розмову з Першоієрархом греко-католиків провадить відома українська журналістка, редактор відділу «Церква» тижневика «Дзеркало тижня. Україна» Катерина Щоткіна.

У збірнику цитат «Бути людиною» на 96 сторінках читачам запропоновано 268 цитат, які зібрані у 18 розділах. Цитати вибрані із офіційних звернень і послань Глави УГКЦ, інтерв’ю, які давав Блаженніший Любомир для друкованих та інтернет-видань, трьох його аудіокниг та висловів, записаних під час різноманітних зустрічей.

14 грудня 2000 року помер Глава УГКЦ Блаженніший Мирослав Іван (Любачівський). Після його смерті було скликано надзвичайний Синод Єпископів УГКЦ. 26 січня 2001 року офіційно було повідомлено про те, що наступним Главою УГКЦ обрано Блаженнішого Любомира (Гузара). Інтронізація відбулася 28 січня 2001 року в архикатедральному соборі Святого Юра у Львові. Того ж дня повідомили, що Папа Йоан Павло II іменував Блаженнішого Любомира кардиналом Католицької Церкви.

Рекомендовано до перегляду:

» » » 10-річчя служіння Блаженнішого Любомира

топ

  Цей день в історії.
  3 грудня:

  1877 — народився Степан Рудницький, український географ, засновник української наукової географії i географії України.

  1920 — польський сейм ліквідував територіальну окремішність Галичини. Для позначення етнічної території Східної Галичини введено термін «Східна Малопольща», зникли з вживання слова «українець», «український», повернулися «русин», «руський».

  1987 — народився поет, перекладач і есеїст Андрій Любка.

  2004 — Верховний Суд України ухвалив рішення, згідно з яким результати виборів Президента України 21 листопада 2004 року були сфальсифіковані.

  2010 — вночі міліція та спецпідрозділ «Беркут» силоміць демонтували наметове містечко протестувальників проти нового Податкового кодексу України на майдані Незалежності в Києві.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014